Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etmişti: Miranda Lambert eski kocası Blake Shelton'a geri dönmek için bir bebeği olacaktı. Dedikoducu Polis O sırada bu hikayeyle ilgili bir şeylerin olduğundan şüpheleniyordu. Şimdi o yıl geçti, hikayeye dönüp bakıyoruz.Miranda’nın Blake'e Karşı Nihai İntikamı

2020 yılında National Enquirer Lambert'i bildirdi şu anki kocasıyla bir bebek bekliyordu , Brendan McLoughlin - Shelton'a karşı tatlı bir intikam hamlesi. Gazete, 2011-2015 yılları arasında evli olan Lambert ve Shelton'ın, Lambert'in anlaşmayı bozan olarak gördüğü çocuk istemediği için ayrıldığını belirtti. McLoughlin'in önceki bir ilişkisinden oğluna iyi bir baba olduğuna tanık olduktan sonra Lambert’in çocuk sahibi olma konusundaki fikrini değiştirdiğini içeriden biri anlattı.Kaynak, 'Miranda ve Brendan'a kimsenin fazla şans vermediğini' ve Shelton'ın eski karısının McLoughlin ile evlenmek için koştuğuna inandığını devam ettirdi. sadece Shelton ve Gwen Stefani'yi sunağa kadar yenmek için . Tipster, McLoughlin’in Landon adlı oğlunun Lambert ile olan evliliğinin kurtarıcı lütfu olduğunu ekledi. Gazete, Lambert'in Shelton'dan ayrılmasından sonra 'yorulduğunu' ancak 'kendi mutluluğunun en iyi intikam olduğunu öğrendiğini' yazıyor.

Peki Bu 'İntikam Bebeği' Nerede?

Bak, boşanmaların karmaşık olabileceğini anlıyoruz. Bununla birlikte, Miranda Lambert'in kasıtlı olarak Blake Shelton'a hamile kalacağı fikri inanmak için çok tuhaf. Lambert ve Shelton’ın boşanmasının ardından, Lambert hayatına devam etti ve Shelton gibi yeniden aşkı buldu. O zaman, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı ve bize raporun doğru olmadığına dair güvence verdi. Ek olarak, Lambert geçen yıl hamile olduğunu hiçbir zaman açıklamadı ve olsaydı, bebek şimdiye kadar doğmuş olacaktı.Miranda Lambert’in Kişisel Hayatı Hakkındaki Gerçek

Bu, taşralı şarkıcının çocuk sahibi olmak istemediği anlamına gelmez. 2019'da daha saygın bir satış noktası, VE , Lambert'in Brendan McLoughlin ile çocuk istiyor mu . Bununla birlikte, zamanı geldiğinde oldukça eminiz, Lambert haberi paylaşacak. Ayrıca 'intikamın' kararda rol oynayacağını düşünmüyoruz.

Bu ilk değildi Dedikoducu Polis Enquirer'ın Lambert hakkındaki bir raporunu da düzeltti. 2019'da, Lambert'i iddia ettiğimiz için kağıt tarafımızdan basıldı. evliliğini kurtarmak için bir bebeği oldu . 2020'de, Lambert ve McLoughlin’in evlilik buzluydu . Açıkçası, hala mutlu bir şekilde evlendikleri için değildi. Bu tabloid'e güvenmek sadece bir hatadır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra BoşanıyorRapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği

'Narsist Kontrol Çılgınlığı' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' Dönüştürüyor mu?

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?