Miranda Lambert eski sevgilisine inat edecek bir bebek sahibi değil Blake Shelton yakın tarihli bir tabloid raporunun iddia ettiğine rağmen. Bütün hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre National Enquirer , Lambert, kocası Brendan McLoughlin'den 'eski Blake'ten tatlı intikam almak' için bir çocuk bekliyor. Gizemli bir 'kaynağa' göre, Lambert ve Shelton’ın evliliği, Shelton çocuk istemediği için sona erdi. Şüpheli bahşişçi, 'Miranda bunu evliliklerinde bir anlaşma bozucu olarak gördü,' diyor. Ama bir babanın Brendan'ın ne kadar harika olduğunu görmek, onu bebeğinin babası olması gerektiğine ikna etti. McLoughlin'in önceki bir ilişkisinden 15 aylık bir oğlu var.Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Kimse Miranda ve Brendan'a pek bir şans vermedi' ve Shelton, Lambert'in 'sadece onu ve Gwen'i [Stefani] sunakta dövmek için evlendiğine' inanıyor. McLoughlin’in oğlu Landon’un Lambert’in evliliği için 'kurtarıcı lütuf' olduğu iddia ediliyor. Shelton ile olan ayrılığını uzun süre 'yorduktan' sonra, şüpheli kaynak sözünü bitiriyor: 'Kendi mutluluğunun en iyi intikam olduğunu öğrendi.'

Bu saçma hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Önerme mantıklı değil: Shelton, Lambert'le çocuk sahibi olmakla ilgilenmiyorsa, başka biriyle bir çocuk sahibi olmak ona karşı nasıl iyi bir 'intikam' olur? Dahası, Dedikoducu Polis Duruma yakın güvenilir bir kaynağa ulaştı, kayıtlarda konuşamıyordu, ancak bizim için hikayenin tam bir kurgu olduğunu onayladı. Lambert şu anda üzerinde Joker karakter tur, Mayıs ayında sona erecek. Lambert'in birkaç aylık hamileyken turneye çıkmak istemesi pek olası görünmüyor.

Gazeteler neden 'intikam bebekleri' fikrine bu kadar saplanmış durumda? Bu, dedikodu endüstrisinin saçma fantezilerinin dışında gerçekten olan bir şey mi? Dedikoducu Polis geçmişte bunun gibi şaşırtıcı sayıda hikayeyi mahvetmek zorunda kaldı . Nisan 2019'da Enquirer ısrar eden bir hikaye yayınladı Miranda Kerr, eski kocası Orlando Bloom'dan intikam almak için hamile kalmıştı , Katy Perry ile olan nişanının ardından. Hikaye saçmaydı: Kerr gerçekten hamileydi, ancak ikinci kocasından daha önce bir çocuğu olmuştu ve o ve Bloom'un arası iyi.

Son günlerde, KB bu saçma hikayeleri ileri sürmeyi de çok severdi. Dedikoducu Polis geçtiğimiz birkaç ay içinde birçok kişiyi çürüttü. Magazin dergisi Ekim ayında şunu iddia etti: Kylie Jenner, Travis Scott'a dönmek için Tyga ile bir bebeği olacaktı . Bu yılın Şubat ayı başlarında Miley Cyrus, Cody Simpson’ın bebeğine hamile Liam Hemsworth'tan intikam almak için. Daha da yakın zamanda, dergi şunu hayal etti: Angelina Jolie, Brad Pitt'e meydan okumak için yeniden evlat ediniyordu Jennifer Aniston ile bebek sahibi olduğu söyleniyor. Elbette bu hikayelerin hiçbiriyle ilgili hiçbir şey uzaktan gerçeğe dayalı değildi.

Kaynaklar

  • Bernstein, Jonathan. 'Miranda Lambert, 2020' Wildcard 'Tur Tarihlerini Duyurdu.' Rolling Stone, 20 Eylül 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Miranda Kerr, Orlando Bloom'dan' İntikam 'Aldı, Katy Perry Bebek Sahibi Olarak mı?' Dedikoducu Polis, 10 Nisan 2019.

  • Scott, Hugh. 'Kylie Jenner, Travis Scott'tan İntikam Almak İçin Tyga'yla Bebek Yapıyor mu?' Gossip Cop, 8 Ekim 2019.

  • Broman, Laura. 'Miley Cyrus, Cody Simpson ile Bebek Sahibi Olarak Liam Hemsworth'tan İntikam Almak mı?' Gossip Cop, 3 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt ve Jennifer Aniston Bebek Sahibi Olduğu İçin' İntikam Dışı 'Çocuğu Evlat Ediniyor mu?' Gossip Cop, 11 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.