Miranda Lambert Blake Shelton ile Buluşuyor

(Temasta)

İddia eden bir tabloid kapak hikayesi Miranda Lambert ile 'gizli bir toplantı' yapmak istiyor Blake Shelton uydurulmuştu. Dedikoducu Polis şarkıcıya meşru olarak yakın birinin kişisel hayatı hakkında konuşmadığını doğruladı.Yeni sayısının kapağında, Temasta “Miranda'nın boşandıktan iki yıl sonra devam etmek için acı dolu geçmişleriyle barışması gerekiyor. Artık nihayet yüz yüze görüşmeye hazır. ' Gerçek hikayede, sözde 'içeriden' bir kişinin 'Miranda’nın Blake ile olanlardan hâlâ etkilendiği aşikar. Ve bunu tamamen aşmasının tek yolu, onunla yüz yüze görüşmesidir. ' Aslında, hiç de 'bariz' değil. Lambert, erkek arkadaşı Anderson East hakkında defalarca kamuoyuna fışkırırken, hala Shelton'dan ayrılması konusunda mücadele ettiğine dair hiçbir belirti yok.

Ancak dedikodu dergisi yine de Lambert'in 'eski sevgilisiyle görüşmek istediğini' iddia ediyor. Sözde kaynağı iddia ediyor, 'Uzun zaman oldu ama yeterince zaman geçti. Gerçekte oturup konuşmalarının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Rahatsız edici olabilir, [ama] yapılması gerekiyor. Konuşmaları gerekiyor. Zamanı geldi.' Prizin sözde ihbarcısı ayrıca, 'Boşanma nedeniyle hâlâ kör olduğunu hissediyor ve kapatılması gerekiyor. Onunla Blake arasında hâlâ bitmemiş pek çok iş var ... Doğrudan Blake'in gözlerine bakması, belirli sorular sorması ve cevaplar alması gerektiğini söylüyor. '

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde yayın, toplantının 'patlayıcı' olabileceğini ve 'içeriden' birinin 'çok ısınabileceğini' öngördüğünü düşünüyor. 'Ama aynı zamanda boşandıklarından beri her ikisinin de o kadar büyüdüğünü hissediyor ki, gelecekte sağlıklı ilişkiler kurabilmeleri için bir araya gelmelerinin şart olduğu,' diye ekliyor, 'Kim bilir, belki Blake ile bu görüşme arkadaş olarak uzaklaşmalarını sağlayın. Her iki durumda da, kesinlikle daha iyi bir yerde olacaklar. ' Yine de tabloid, bu konuşmanın sözde ne zaman gerçekleşeceğini ya da Shelton'ın onunla birlikte olup olmadığını asla söylemiyor.

Buna ek olarak, bu tartışmalar, geçen haftanın kardeş satış noktasındaki kapak hikayesiyle tamamen çelişiyor. Yaşam tarzı , iddia edilen Lambert, Shelton'dan 'intikam' almak istedi . Bu makale, onunla 'eşit olmaya' kararlı olduğunu ve hatta müziği aracılığıyla Gwen Stefani'ye saldırmayı planladığını iddia ediyordu. Ancak bu yeni kapak hikayesinde, Temasta 'İçeriden', Lambert'in 'Gwen hakkında söyleyecek kötü bir şeyi olmadığını' savunuyor. Peki hangi çıkış doğruyu söylüyor? Hiçbiri, gerçekten. Her iki kapak hikayesi de tamamen özgün değil. Dedikoducu Polis söylendi. Lambert'e yakın olanların özel hayatını magazin dergileriyle tartışmadıklarından emin olabilirsiniz.

Prinz William Affäre mit Rose Hanbury

Ve bu dedikodu dergilerinin bu konuda çok az güvenilirliği var. Bir yıldan daha uzun bir süre önce, Temasta benzer şekilde uydurma bir kapak haberi yayınladı: Lambert ve Stefani 'yüz yüze karşılaşma' yaşıyor. Bu makaledeki, “cevaplanmamış soruları” olan ülke yıldızı ve toplantının “patlayıcı” olacağını öngören bir “kaynak” gibi iddiaların çoğu, Shelton ile buluşma hakkındaki bu parça için burada yeniden tasarlandı. Ve iki yıldan fazla bir süre önce, tabloid yanlış bir şekilde Lambert boşandıktan hemen sonra hamileydi . Elbette, Stefani 'hesaplaşması' asla gerçekleşmedi, bir bebek asla doğmadı ve Lambert'in şimdi Shelton ile 'gizli bir toplantı' planladığına inanmak için hiçbir neden yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.