Miranda lambert ayrılmadı Anderson Doğu spekülatif bir rapora rağmen. Belirli bir web sitesi, ülke süperstarının verdiği son röportajı bozmaya çalışıyor. Kırmızı Kitap bir ayrılığın kanıtı olarak. Fakat Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Miranda Lambert, Anderson Doğu'dan Ayrıldı mı? 'Hayatından Erkekleri Kesti' diyor, ' HollywoodLife . İlişikteki hikayesinde, çıkış ayrıca şöyle yazıyor: “Miranda Lambert bir başka kaba ayrılıktan mı geçiyor? Country müzik şarkıcısı eski Blake Shelton'dan kötü bir boşanma yaşadı ve yakın tarihli bir röportajına göre, 2. yıl dönümlerini kutladıktan sadece bir ay sonra beau Anderson East'ten kurtuluyor olabilir. 'John Murray Bill Murrays Bruder

Site, Lambert'in 'önceliklerini ... şu an erkekleri dahil etmeyin' iddiasında bulunduktan sonra Kırmızı Kitap , 'Müzik ve ahmaklar - neredeyse tek yaşadığım şey bu iki şey. Eskiden o listede erkekler vardı, ama ben bunu kesip çıkarıyorum. Şaka yapıyorum! Üç M idi ve şimdi iki. Hayır, o dır-dir üç: Sonuncusu Miranda. '

Blog daha sonra 'Bir dakika, 'eskiden öyleydi'? 41 yaşındaki ülke yıldızı Blake Shelton'dan 2015'te boşanan Miranda, uzun süredir sevgilisi olan 29 yaşındaki Anderson East'ten ayrıldı mı? Görünüşe göre, olan bu. ' HollywoodLies, takma adıyla makalesini okuyuculara şu soruyu sorarak bitiriyor: 'Miranda ve Anderson’ın ilişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten ayrıldılar mı? '

Ancak gerçek haber kaynakları yanıtlar için okuyucularına bakmaz. Araştırmaları ve ardından bunları sağlamaları beklenir. HollywoodLies, bu ayrılık endişelerinin doğru olup olmadığını öğrenmek için gerçekleri kontrol etmek yerine, bir komplo teorisi anlamına gelen şeyi yaymayı seçti. Kısmen zamanlamadan kaynaklanıyor: Bu Kırmızı Kitap kapak hikayesi Lambert ve East ikinci yıldönümlerini kutladıktan sonra yayınlandı. Öyleyse, o dönüm noktasından sonra erkekleri 'kestirdiğini' söylüyorsa, o ve Doğu ayrılmalı, değil mi? Aslında yanlış.

Röportaj, çiftin Eylül yıl dönümünden çok önce yapıldı, çünkü dergilerin yayınlanması ve dağıtımı için aylar gerekiyordu. Röportaj sadece geçen hafta yayınlanmış olsa da, mevcut ilişki durumuyla hiçbir ilgisi yok. Söz konusu sözler, onun Doğu ile olan romantizmi hakkında bir yorum olma niyetinde de değildi. Ve Lambert, erkekleri hayatından çıkarmak konusunda 'şaka yaptığını' bile söyledi.

Haben sich Ellen und Portia scheiden lassen?

Ek olarak, sadece birkaç gün önce, country şarkıcısı erkek arkadaşının 'Ellen DeGeneres Şovu' nda görünmesini gururla tanıttı. Aslında, Lambert HollywoodLies'in hikayesini Instagram'da Doğu'nun bir fotoğrafını yayınladı , '@theellenshow'da Bama oğlum' yazan bir notla birlikte kalp emojisi. Öyleyse, HollywoodLife neden bu alıntıyı bir tür duyuru gibi ciddiye aldı?

Basitçe, web sitesi genellikle tıklama tuzağı ve sansasyonel söylentilerle (sıkıcı) gerçeklerden çok daha fazla ilgilenir. Unutmayın, bunların hepsi yaklaşık bir yıl önce yanlış bir şekilde iddia edilen aynı prizden geliyor Lambert ve East ayrıldı . Bunu ertesi gün 'Miranda Lambert ve Anderson Doğu Bölünmüş: Son Dakika Düğün Değişikliği Onu Bıraktı' başlıklı bir parça izledi. Ancak iki gün üst üste yanlış olmaktan memnun olmayan bu site, 'Miranda Lambert & Andrerson East Split' başlığıyla üçüncü bir hikaye yayınladı: Blake Shelton 'Dramasını' Kaçırmıyor.

Tabii ki, yaklaşık bir yıl sonra, bu üç hikayenin de yanlış olduğu zamanla kanıtlandı. Ancak HollywoodLies de aynı şekilde, Lmbert ve East'in ayrıldığını iddia ediyor. Ancak şimdilik, Dedikoducu Polis kimliği tespit edilmek istemeyen Lambert kaynağı, çiftin hala birlikte olduğunu söyledi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.