'Şok edici' hiçbir şey yoktu Miranda Lambert ve Anderson Doğu Çarşamba günü kırmızı halı görünümü CMA Ödülleri , apaçık bir gazetenin iddiasına rağmen. Dedikoducu Polis bu sahte haberle neler olup bittiğini açıklayabilir.

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Lambert, CMA'larda 'Onu Öğrenmek' şarkısını seslendirdi Ayrıca Yılın Kadın Vokalisti ödülünü de kazandı. Kırmızı halıda yanında ve Bridgestone Arena'daki seyirciler arasında Doğu vardı. Bu çok mantıklı. East onun erkek arkadaşı ve başlı başına bir country müzik sanatçısıdır ve Country Müzik Derneği Ödülleri de dahil olmak üzere geçmişte birlikte country müzik ödül şovlarına katılmışlardır.Ama göre TAMAM MI! , dün gece ortak görünümleri 'şok ediciydi' çünkü 'bölünmüş dedikodular arasında' etkinliğe katıldıklarını söylediler. Gazeteci, 'Miranda Lambert'in hayranı olan herkes, onu erkek arkadaşı Anderson East ile gördükten sonra rahat bir nefes aldı.' Ancak hayranlar, çiftin randevu gecesi karşısında şok olmadı ve rahat bir nefes almaları gerekmedi çünkü zaten bir ayrılık iddialarının gerçek olmadığını biliyorlardı. Aslında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek HollywoodLife yanlış spekülasyon yapmaktan Ekim ayında Lambert ve Doğu bölünmüş . Ve CMA'lara gelmelerinden saatler önce, Dedikoducu Polis bir raporu çürütmek Star , bir TAMAM MI! Yanlış iddia edilen kardeş yayın Lambert Doğu’yu terk etmişti .

Dedikoducu Polis hala birlikte olduklarını biliyordu. Hayranlar hala birlikte olduklarını biliyordu. Dedikodu dergisi CMA'ların gezisine şaşırdıysa, bu sadece prizin çift hakkında ne kadar az şey bildiğini ve bundan önceki 'söylentiler' hakkındaki gerçeği öğrenmenin ne kadar az umursadığını gösterir. Tabloid, Lambert'in 'Çarşamba akşamı Anderson ile sahneye çıkmadan önce, Çarşamba gecesi 2017 CMA Ödülleri'nde iki farklı kıyafetle şaşkına döndüğünü' ilan ederek dikkatsizliğini ve bilgisizliğini daha da gösteriyor. Gerçekte, Lambert kırmızı halıda sadece bir elbise, dantelli açık mavi bir elbise giydi (yukarıya bakın).

Obama lässt sich scheiden

Ne TAMAM MI! Lambert’in Doğu ile olan diğer kırmızı halı 'kıyafeti' nin aslında bir CMT Müzik Ödülleri'nden fotoğraf Haziran ayında gerçekleşti. Dedikoducu Polis eğer dergi bunların iki farklı ödülün aylar arayla katıldıkları iki farklı ödül olduğunu bile anlamadıysa, onlardan da ilişkilerini doğru bir şekilde tasvir etmelerini beklememeliyiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.