'Stranger Things' oyuncu kadrosu hakkında kan davası mı var? Millie Bobby Brown 'Maaş? Yeni bir rapor en az bir ortak yıldız olduğunu iddia ediyor, Finn Wolfhard , oyuncunun yükselişine üzülüyor. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi bozabilir.

İçinde Star 'Finn Flips Over Millie’nin‘ Stranger ’Raise'ını Döndürüyor” başlıklı makale, tabloid Brown'un kızgın olduğunu iddia ettiği için Wolfhard bir 'para canavarı' olarak anılıyor. Dedikodu dergisinin 'ayarlanmış kaynakları' na göre Wolfhard, maaşından 50.000 $ daha fazla olan 'bölüm başına en az 300.000 $ 'lık Millie'ye karşı tam bir öfke nöbeti geçirdi. 'Finn dışında herkes buna iyiydi - kim diyor o Millie’nin arkadaşı - üzgündü, 'sözüm ona' kaynak 'dediği aktarılıyor.Brown'un yeni anlaşmasını genç oyuncu kadrosunun geri kalanından ayrı olarak müzakere ettiği ve Wolfhard'ın 'onun aynısını yapmadığını söylediği' iddiasına yol açtığı kaydedildi. Sözde ispiyoncuya karşı çıkıyor, 'Bunu yapsaydı, en çok kazanan o olacağını söylüyor. Herkes bunun üstesinden gelmesini diliyor. ' Hikaye aslında genci seri bir şikayetçi olarak resmediyor ve iddia edilen bahşişçi, 'Başka bir gün, Finn için düşünmesi gereken başka bir şey.' Yine de yayın başka bir konudan bahsetmiyor.

Bu iddia edilen maaş çek anlaşmazlığına gelince, bir aydan daha uzun bir süre önce 'Stranger Things' oyuncu kadrosu, yaklaşan üçüncü sezon için büyük maaş zamları alıyordu. . Wolfhard kendi kesimi ile Brown'ınki arasındaki eşitsizliğe bu kadar kızmışsa, bunun ilk olarak haftalar sonra rapor edilmesi tuhaftır. Ek olarak, Wolfhard'ın bireysel olarak müzakere etseydi 'en çok kazanan' olacağı fikri, dizinin yetişkin oyuncularına, yani Winona Ryder'a, Brown'ın aldığından daha fazla olan 350.000 $ ödeme aldığı göz önüne alındığında, doğal olarak yanlış.

Dahası, bir tabloid'in bu iddia edilen çatışmayı bir TV endüstrisi ticari yayınının aksine bildirdiğinden şüphelenmesine ek olarak, derginin 'ayarlanmış kaynaklardan' alıntı yapması bir anlam ifade etmiyor. Cuma günü, Netflix resmi olarak Strangers Things'in üçüncü sezonunda prodüksiyonun başladığını duyurdu 20 Nisan'da. Geçen hafta hiçbir güvenilir çıkış, Brown’ın maaşı hakkında sette yapılan bir tartışma hakkında hiçbir şey bildirmedi.

Ayrıca saygın hiçbir medya Wolfhard'ın sette sorunlu olduğuna dair hiçbir şey bildirmedi. Nedeni belli değil Star bir çocuk hakkında doğrulanmamış bir hit parça yayınlamayı seçtiler, ancak bunu destekleyecek hiçbir kanıt yok. Aktör için bir temsilci de söyler Dedikoducu Polis Brown’ın maaşına itiraz etmesi veya sonuç olarak dramaya neden olması 'doğru değil'.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.