Raporlar mıydı Yabancı Şeyler yıldız Millie Bobby Brown hayranlarıyla olan etkileşimlerinden dolayı bir 'velet' e dönüşüyordu değil mi? Bir gazetenin ısrar ettiği buydu, ama Dedikoducu Polis ikna olmadı. Söylentiyi araştırdık ve kendi sonuçlarımıza vardık.

'Bu Haftanın Büyük Soruları' başlıklı bölümde KB 'Millie bir velete mi dönüşüyor?' diye sordu. Anlaşılan, prizin cevabı evetti. Başarısı Yabancı Şeyler Yayın, Brown’ın kariyerini başlatan popüler Netflix dizisinin Brown’ın egosunu şişirdiği konusunda ısrar etti. Hatta tabloid için sözde kaynaklar şöhretin “aklına geldiğini” söyleyecek kadar ileri gitmişti. Sözde bir kaynağa göre Brown, 3. sezon için tanıtım etkinlikleri sırasında 'havalı, mesafeli ve düpedüz kaba' idi. Yabancı Şeyler , 'Öyle ki reklamcıları ona medya ve hayranlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda küçük bir ders vermek zorunda kaldı,' diye devam etti.“Kameralar dönerken gülümsüyor, gülüyor ve canlanıyordu, ama durduklarında cehennem gibi karamsardı ve kimseyle konuşmakla hiç ilgilenmiyordu. Onun bakıcıları onun kötü davranışlarından utandı ve ona kariyerine başlamanın yolu olmadığını söylediler. ' Çıkış, daha sonra Brown’ın başrol oyuncusu ve ekrandaki baba figürü David Harbour'dan kısmi bir alıntı kullandı. kim söyledi Çeşitlilik 2017 yılında Brown’ın 'zaten dolu duman kıçını' 'dumanı üfleme' konusunda temkinli davrandığını. Derginin casusu, genç oyuncuya son bir yumruk olarak Godzilla: Canavarların Kralı yıldız 'şarkıyı anlamlı bir şekilde mırıldanırdı Asla bitmeyen hikaye uzun basın günlerinde. ' Dedikoducu Polis bu özel hikâyede hak edecek hiçbir şey bulamadık.

John Travolta Sohn Jett Tod

Millie Bobby Brown'un tanıtım etkinlikleri sırasında 'kaba' olduğuna dair kanıt bulma arayışımızda, YouTube'da yayınlanan bir video of Yabancı Şeyler hayranlarıyla özçekimler yapan yıldızı Stephen Colbert ile Geç Gösteri . Videoda, Brown hayranlarıyla fotoğraf çekerken kameraya gülümsüyor, birkaç imza imzalıyor ancak bunun dışındaki hayranlarla pek fazla veya muhtemelen hiç etkileşimde bulunmuyor. O zamanki 15 yaşındaki, gençlerin bazen bilindiği gibi o gün biraz karamsar olabilirdi, ancak bu onu hiçbir şekilde bir velet yapmaz. Tanıtım turlarının deneyimli yetişkin oyuncuları yorduğu biliniyor, bu nedenle Brown şovunun 3. sezonunu tanıtmak için harcanan telaşlı haftalardan bıkmış olsaydı hiç de şaşırtıcı olmazdı.

David Harbour'dan yapılan alıntıya gelince, daha sonra aynı parçada, 'Onu çok koruyan bir parçam var ve onun cesur ve zeki olmasına izin vermemiz ve gözlerimizi başka yöne çevirmemiz ve ona vermememiz gerektiğini düşünen bir parçam var. çok fazla dikkat. ' Belki de bir gencin üzerine bir işaret ışığı parlatmak, kesinlikle gencin iyi büyümesi için ihtiyaç duyduğu son şeydir. Bu muhtemelen Harbor'ın Brown'a lazer odaklı olmasını istemediği türden bir ilgi.

rachel weisz und daniel craig

Kariyerinde şu ana kadar birlikte çalıştığı herkesin hemfikir olduğu çok yetenekli bir oyuncu olmasına rağmen, o hala bir çocuk. Brown'ı aktrisin her zamanki kadar neşeli ve 'hareketli' olmadığı bir veya iki olay üzerine 'velet' olarak etiketlemek haksızlık olur. Brown'un o gün neler yaşadığını bilmenin, davranışını açıklayabilecek bir yolu yok ve Brown'ın geri çekilme tavrının sebebinin gencin bir velet olması olduğunu iddia etmek sorumsuzluktur. Bu tabloid, bu parçayı yayınlarken gerçekten utanç duymalı, çünkü onu basmak için kullanılan mürekkebe değmezdi. Dedikoducu Polis bu hikayenin çoğunlukla yanlış olduğunu belirlemiştir.

Bu kesinlikle gereksiz, olumsuz ve uygunsuz basında yer alan haberlerdir. Millie Bobby Brown medyaya seslendiğinde bahsediyordu ona yaptıkları tedavi için. Ayrıca çok sayıda kamuoyu tepkisi oldu. Brown, Drake ile arkadaş olduğunu söyledi. , otuzlu yaşlarında, ona erkekler hakkında öğüt veren bir adam. Brown, 'Tanrı'nın Planı' rapçisiyle arkadaşlığını bozmaya çalıştıkları için insanları kınayarak protesto hakkında konuştu. Böylesine genç bir bayan için Brown pek çok tartışmayla uğraşmak zorunda kaldı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.