Miley Cyrus hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmak değil Liam Hemsworth , aksini iddia eden düzmece bir tabloid makalesine rağmen. Söylenti tamamen saçmalık. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Uyuşturucular, seks partileri ve açık evlilik!' bu haftanın haberinin başlığını haykırıyor KB . Dergiye göre Cyrus, 'Hemsworth’ün hayatını perişan etmekle bitmedi' ve şimdi romantizm ve kısa ömürlü evliliklerinin müstehcen ayrıntıları hakkında bir kitap yazmaya çalışıyor. Tabloid, bu haberi Cyrus'un düşünce süreci hakkında çok şey bilen kimliği belirsiz bir 'kaynaktan' duyduğunu iddia ediyor. Cyrus'un sıklıkla Cyrus ve Hemsworth’ün parçalanan ilişkisi hakkında yorumlandığı 'Slide Away' adlı şarkısına atıfta bulunarak, 'Miley kimsenin onun şarkısını ciddiye almadığını düşünüyor' diyor. 'Bu yüzden hayranlarına - kelimenin tam anlamıyla - gerçekte ne olduğunu açıklamak istiyor.'Şüpheli kaynak, Cyrus'un kan için dışarıda olduğu iddia edildiğini iddia ederek, 'Derinlerde Liam'a korku salacağı gerçeğinden hoşlanıyor' dedi. Varlığı şüpheli görünen içeriden olduğu iddia edilen kişi, aynı zamanda gazeteye Cyrus'un vahşi yaşam tarzının kısmen onların dağılmalarına katkıda bulunduğunu söylüyor. 'Her zaman üçlü ve seks partisi için zorluyordu ama o kadar istekli değildi.' Daha da fazla 'fısıltı', çiftin açık bir evliliği olduğunu iddia ediyor.

Bu hikayenin detayları yanlış olduğu kadar iğrenç ve dramatik. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve Cyrus'un işlerinde herhangi bir kitabın olmadığını doğruladı. Bu hikaye ile KB Cyrus'un vahşi bir çocuk olarak biraz haksız ve nezaketsiz imajını ilerletiyor, onu geride bırakmaya çalışırken bile onu yıllarca takip eden bir anlatı. 'Uzun zamandır yaşadığım en sağlıklı ve en mutlu benim' Hemsworth'un boşanma davası açtığı haberinin ardından tweet attı.

Ayrıca, Hemsworth ile Ağustos ayında ayrıldıklarının açıklanmasının ertesi günü Instagram'da ilham verici bir mesaj paylaştı. 'Evrimle savaşmayın, çünkü asla kazanamayacaksınız,' diye yazdı, 'değişimin kaçınılmaz olduğunu' ekledi. Bize sorarsan, bu, eski sevgilisini yıkmak isteyen biri gibi görünmüyor. Hemsworth, Instagram'da Cyrus'a karşı da aynı şekilde nazik davrandı. 'Ona sağlık ve mutluluktan başka bir şey dilemiyorum,' o yazdı.

Bu pek de ilk değil KB Cyrus'u kendisi hakkında hikayeler uydurarak bir kötü adam olarak resmetmeye çalıştı. Geçen ay dergi, 'Operation: Torture Liam' daki oyununu geliştirdiğini iddia etti: erkek arkadaşı Cody Simpson ile yüzleşmek için memleketine seyahat ediyor, yedekte. Bu Şubat ayı başlarında, tabloid aynı derecede çirkin iddiada bulundu: Cyrus, sırf Hemsworth'a rağmen 'intikam bebeğine' hamileydi. Her iki hikaye de tamamen saçmaydı ve güvenilir kaynaklar güvence verdi Dedikoducu Polis tabloid’in iddialarının kesinlikle gerçek olmadığını.

Kaynaklar

  • Miley Cyrus Twitter'da. ANCAK bu noktada, önceki hayatı geride bırakmak için sağlıklı bir karar vermem gerekiyordu… ”22 Ağustos 2019.

  • Miley Cyrus Instagram'da. 'Evrimle mücadele etmeyin, çünkü asla kazanamayacaksınız ...' 11 Ağustos 2019.

  • Liam Hemsworth Instagram'da. 'Miley ve benim yakın zamanda ayrıldık ...' 12 Ağustos 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Miley Cyrus Avustralya'da Liam Hemsworth ile Yüzleşiyor mu?' Dedikoducu Polis, 21 Ocak 2020.

  • Broman, Laura. 'Miley Cyrus, Cody Simpson ile Bebek Sahibi Olarak Liam Hemsworth'tan İntikam Almak mı?' Gossip Cop, 3 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.