2019'da bir tabloid şöyle yazdı: Miley Cyrus hamile kaldı Liam Hemsworth 'In bebeği ve düğün günleri drama ile doluydu. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi bozdu. İşte sahte anlatıma ve gerçekte ne olduğuna bir bakış.Miley Cyrus’un Düğün Günü Draması

2019 yılının Ocak ayında, Temasta Cyrus’un düğün günü olduğu iddia edilen mutlu bir durum değildi . Şarkıcı, iki kişinin samimi bir törenle evlendiği Tennessee'deki evlerinde eski kocası Liam Hemsworth ile bir fotoğrafını paylaştığında hayranlarını şaşırttı. Ancak magazin dergisi törende 'gerginlik' olduğunu iddia etti çünkü Billy Ray Cyrus yeni damadını pek sevmiyordu.Miley, Liam Hemsworth’ün Bebeğine de Hamile miydi?

İçeriden biri konuştu, “Bazıları babasının başka türlü mükemmel bir güne yağmur yağdığını hissetti. Hatta bir noktada büyük bir aile kavgası bile oldu. ' Dergi ayrıca, Cyrus ve Hemsworth'un evlenmek için acele etmesinin nedeninin pop şarkıcısının hamile olması olduğunu da ortaya koydu. Kaynak, şarkıcının arkadaşlarının, o sırada 'yaklaşık üç aylık' olduğuna inandığını açıkladı. Bekleyemezler. Delidir ama çocuklar onu sever. En iyi anne olacak. Liam zaten eğlenceli bir amca, bu yüzden o da doğal olacak, ”diye ekledi.

Miley Ve Liam’ın Düğününün Arkasındaki Gerçek, Evlilik Ve Bebek Varsa

Dedikoducu Polis hikayeyi gözden geçirmiş ve tüm anlatının yanlış olduğunu bulmuştu. Rapor çıktığında Miley Cyrus en az üç aylık hamile olsaydı, çocukları şimdi bir yaşından büyük olacaktı. Ancak, Cyrus kısa süre önce kabul etti çocuk sahibi olmayı hiç umursamadım . Dedikoducu Polis sanatçı için geleceğin neler getireceğini söyleyemiyor ama şimdilik, Cyrus yakın zamanda bir anne olmak istiyor gibi görünmüyor.Ek olarak, Liam Hemsworth ile ayrılsa da daha sonra boşandı , Cyrus bildirildiğine göre 'kendinden geçmiş' düğün gününde. Daha saygın bir satış noktası, İnsanlar , Aralık 2018'de gerçekleşen özel törenin 'mükemmel' olduğunu belirtti. Bu nedenle, magazin gazetesinin iddia ettiğine rağmen o gün herhangi bir drama yaşanmadı.

Tabloidler Miley Hakkında Yalan Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Eski Disney yıldızının kişisel hayatı medya tarafından sürekli inceleniyor. yanlış raporlarla beslendi magazin dergilerinden. Örneğin, Dedikoducu Polis bir makaleyi çürütmek Temasta birkaç ay önce, Cyrus'un onu takip ettiğini iddia eden Cody Simpson'dan ayrılma . Geçtiğimiz yaz, Simpson ve Cyrus ile yarışan aynı yayını düzelttik. nişanlandı . Raporların hiçbiri doğru değildi, ki Dedikoducu Polis bu anlatıları inceledikten sonra kanıtladı.

Açıkçası, iddiaları ve sahte hikayeleriyle her yerde olduğu için tabloid'e güvenilemez.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.