Bu haftanın magazin iddialarından biri Miley Cyrus 'hala takıntılı' Liam Hemsworth . Hikaye basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Miley Hala Liam'a Bağlı' başlıklı son sayısında bir manşet okuyor Sıcaklık . Çıkışa göre Cyrus, Cody Simpson ile olan yeni ilişkisinde mutlu gibi davranmaya çalışıyor, ancak eski kocasını unutmadı. Sözde bir kaynak çıkışa, 'Bu PDA'larla ve sahte sosyal medya gönderileriyle kimseyi kandıramıyor, ki bunlar Liam her zaman haberlere girdikten hemen sonra geliyor' dedi. Bu iddia çok dayanıksız. Cyrus, romantizmini sosyal medyada sık sık sergilerken, ünlü olan Hemsworth genellikle haberlerde yer alıyor. Yapılması gereken zayıf bir bağlantı.Yine de içeriden olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Miley onu bir şahin gibi izliyor, sadece çevrimiçi değil, ortak arkadaşları aracılığıyla da. Sarhoş olduğunda ya da sarhoş olduğunda, nasıl onun hayatının aşkı olduğundan bahsedecek ve büyük bir kısmı onu bırakmaya çabalamaktadır. Kimse Cody ile olan bu şeyin sürmesini beklemiyor çünkü o açıkça toparlanıyor. ' Bu bölümde de mantık eksiktir. Cyrus, geçen yaz boşanmasının ardından kesinlikle 'toparlanıyordu', ancak eski sevgilisine bu kadar takılsaydı - magazin dergisinin iddia ettiği gibi - devam etmekte sorun yaşamaz mıydı?

Portia de Rossi Ex-Freundin

İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Sıcaklık , geçen ay bildirdi ki Cyrus, Hemsworth'tan boşanması sonuçlandıktan sonra 'rahatladı' . Saygın çıkış, 'Sadece devam etmek istiyor' dedi. Dergi ayrıca, Cyrus'un Simpson ile olan ilişkisinin 'harika gittiğinden' ve bugünlerde 'çok mutlu' göründüğünden bahsetti. Şarkıcının erkek arkadaşıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarında sahte hiçbir şey yok. Dedikoducu Polis Ayrıca Cyrus'a yakın bir kaynakla görüştü ve magazin raporunun tamamen saçma olduğunu doğruladı.

Keanu Reeves und Sandra Bullock heirateten

Sosyal medyadan bahsetmişken, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık haksız yere iddia ettiği için Ekim ayında geri döndü Cyrus’ın arkadaşları onu rehabilitasyona girmeye teşvik ediyordu. Twitter ve Instagram'a bir 'bağımlılık' için. O makale tamamen gülünçtü. Şarkıcının yakın çevresinden hiç kimse zihinsel durumu veya sosyal medya kullanımı konusunda endişeli değildi.

O esnada, Sıcaklık Hala birlikteyken Cyrus ve Hemsworth’ün ilişkisi hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Ocak 2018'de, tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Cyrus ve Hemsworth gizlice evlendi ve Avustralya'daki balayında. Eski sevgililer Aralık 2018'e kadar düğümü bağlamadılar. Dergi, şarkıcının boşanma sonrası hayatına dair artık bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.