Vardır Miley Cyrus gizlice aşık olmak Kristen Stewart yıllarca? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis iddiayı inceledik ve bunun sahte olduğunu öğrendik.

'Miley'in K-Stew'den Sonra Tutkusu!' son sayısında bir başlık okur KB . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin “Kristen, Miley’in en büyük aşkı. Köpük parmak günlerinden önce onunla çıkmaya çalışıyordu ama asla doğru zaman olmadı. ' Sözde kaynak, Cyrus'un Ağustos'ta Liam Hemsworth'tan ayrılmasının ardından Stewart'la takılmaya çalıştığını, ancak aktrisin senarist Dylan Meyer ile çıktığı için bunu gerçekleştiremediğini söylemeye devam ediyor. Şarkıcı, çıkışa göre, daha sonra Kaitlynn Carter ve şu anki erkek arkadaşı Cody Simpson ile yeniden romantik aşk yaşamaya zorlandı.Şüpheli habercisi, “Miley Liam'ı asla kafasından çıkaramadığı için terk etti” diye ekliyor. Onu Şubat ayında bir Oscar yemeğinde gördü ve duyguları yeniden alevlendirdi. Hemen hemen birkaç ay sonra evliliğinin sona ermesine neden oldu. ' Bu arada Stewart şöyle dedi: Howard Stern Gösterisi Geçen hafta son birkaç aydır çıktığı Meyer ile evlenmeye hevesliydi. 'İçeriden', Cyrus röportajı 'onlar için asla doğru bir zaman olmayabileceği' için duyduğunda harap olduğunu söylüyor. Görünüşte sahte kaynak ekliyor, 'Miley yas tutuyor ve Cody'nin hiçbir fikri yok.'

Magazin raporu hem rastgele hem de gülünç. Tüm makalenin tek gerçek yönü, Cyrus ve Stewart'ın Şubat ayında Oscar öncesi bir akşam yemeğinde takılmalarıdır. Şarkıcı o zamandan beri oyuncuya özlem duymuyor ve Hemsworth'tan ayrılmasının, Alacakaranlık star. Bu sahte anlatının icat edilmiş olması olasıdır çünkü Cyrus bir şarkı kaydetmiştir. Çarli'nin Melekleri Stewart'ın oynadığı yeniden başlatma. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve tabloid'in parçasını tam bir kurgu olarak görmezden geldi.

Bu arada, Cyrus'un Simpson'la ilişkisi hala güçlü ve onunla anlaşmaya 'zorlandığı' fikri gülünç. İnsanlar dergi geçtiğimiz günlerde bunu bildirdi Simpson, evinde iyileşirken Cyrus'un yanındaydı geçen hafta ses teli ameliyatı geçirdikten sonra. İkisi birlikte çok mutlu görünüyor ve Cyrus, Stewart'a sahip olamadığı için Avustralyalı şarkıcıyla gönülsüzce çıkmıyor.

İşin garibi, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçen hafta farklı bir magazin haberine seslendi Stewart yıllardır Cyrus'tan gizlice nefret ediyordu. . Bu senaryo da doğru değil. Her ne sebeple olursa olsun, dedikodu medyası iki yıldızı birbirine bağlamakta ısrar ediyor. Ayrıca kayda değer, biz yakaladık KB yanlış bildirimde bulunduğu için bu ayın başlarında Cyrus ve Simpson nişanlandı . Bu son makale bir nişanla ilgili hiçbir şey söylemiyor, bunun yerine şarkıcının kalbinin Stewart'a ait olduğunu söylüyor. Bu hikayelerin hiçbirinin birbiriyle uyuşmamasının nedeni, hepsinin uydurma olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.