Miley Cyrus saçma ve tamamen uydurma bir rapora rağmen Şeytan 'iyi bir adam' değil, 'yanlış anlaşıldı' demedi. Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir. Bize bunun 'saçma' ve yalan haber olduğu söylendi.

Defalarca çürütülmüş göre YourNewsWire “Younger Now” şarkıcısı, İsveçli bir radyo istasyonuyla yaptığı röportajda Şeytan ile sözde “ilişkisini” “babacan ve besleyici” olarak tanımladı ve sözde şeytana “iyi” ama “yanlış anlaşılan” bir adam dedi. Genellikle ünlüler hakkında sahte haberler satarken yakalanan site, tuhaf bir açıklamada Cyrus'un 'Şeytan'dan oldukça düzenli bir şekilde rehberlik aldığını' iddia etmeye devam ediyor.Sözde 'şeytana tapan' yıldızdan alıntı yaparak 'Onunla ilişkimin dünyevi babamla [Billy Ray Cyrus] ile olan ilişkimden daha güçlü olduğu noktaya ulaştım' diye yazıyor. Cyrus daha sonra röportajda 'İsa iyi. Sıkıcı, biliyor musun? Şeytan'a kötü bir üne kavuştu. İsa, hayatı olmayan güzel iki ayakkabıdır. Geçen Cuma Şeytan'a dua ettim. Yabancı bir şehirdeydim, pek kimseyi tanımıyordum. Benimle sessizce konuştu ve bir çocuk gibi giyinmemi istedi.

Rapor yeterince çılgın değilmiş gibi, web sitesi ayrıca Cyrus'un şeytana 'ruhunu sattığını' iddia ediyor. Güvenilir olmayan çıkış, 'İsveçli radyo sunucularıyla yaptığı rahatsız edici konuşma, onun yeniden biçimlendirilmiş bir karakterden uzak olduğunu ve açıkça Satanizmi ruhani rehberlik arayanlar için geçerli bir dini seçim olarak teşvik ettiğini gösteriyor' diye sonuçlandırıyor.

Ancak Dedikoducu Polis Daha önce, sitenin ünlüler hakkında birçok sahte hikaye üretmekten suçlu olduğunu belirtti, bu yüzden Cyrus'un Şeytan'a sadakatini ilan ettiği iddia edilen görünüşte var olmayan röportajdan anlaşılır bir şekilde şüpheliydik. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hikaye tam bir uydurmadır. Cyrus'tan sözde alıntılar tamamen uydurma. Şeytan'la ilişkisinin babasıyla olan bağlantısından 'daha güçlü' olduğunu ya da şeytanın 'iyi bir adam' ama 'yanlış anlaşılmış' olduğunu hatırlatan hiçbir şey söylemedi. Yine de, sitenin uydurma makalesini 'saçma' olarak nitelendiren bir Cyrus kaynağıyla görüştük.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.