Miley Cyrus gizlice hamile değil Liam Hemsworth Yanlış bir tabloid söylentisine rağmen bebeği. Dedikoducu Polis saçma hikaye olabilir. Tamamen sahte.Cyrus ve Hemsworth, geçen Aralık ayında evlendiler ve Ağustos ayında ayrıldıklarını açıkladılar. Cyrus, ikisi arkadaş kalmaya karar vermeden önce ayrılığın ardından Kaitlynn Carter ile kısa bir süre çıktı. Son haftalarda, şarkıcı Cody Simpson ile çıkmaya başladı.Sözde 'dünyaya özel bir açıklama' olarak, KB Cyrus, Hemsworth’ün bebeğine neredeyse “üç aylık” hamile olduğunu öğrendiğini iddia ediyor. Gazetenin sözde kaynağı, şarkıcının hastanede geçirdiği son kısıtlamanın, sosyal medyada açıkladığı gibi bademcik iltihabına bağlı olmadığını, bunun yerine hamileliğiyle ilgili olduğunu söylüyor. Hikaye başından beri pek mantıklı değil. Hastane fotoğrafını paylaşan Cyrus'un kendisiydi. 'Hamileliği' bir sır olarak saklamaya çalışıyorsa, neden sadece bademcik iltihabı hakkında bir hikaye uydursun? değil Hastanede fotoğraflarını yayınlamak?

Şüpheli kaynak daha sonra ekliyor: 'Sonlara doğru açık bir ilişkileri vardı, bu yüzden teoride herhangi birinin olabilir. Ancak Miley, Liam'ın hayatının geri kalanı boyunca onunla bağlantı kurması için büyük bir kararlılığa sahiptir. Hala onu tuhaf bir şekilde seviyor. 'Gazeteci Hemsworth, resimde bir bebek olsaydı onları birbirinden ayıran konular üzerinde çalışmaya istekli olacağını söylüyor. İsimsiz başka bir içeriden, 'Her şeyden çok baba olmak istiyor - bu, ironik bir şekilde, ilk etapta ayrılmalarının ana nedenlerinden biriydi,' diye ekliyor. Ama Liam'a yakın olanlar ikna olmadı. Eşleri, iddia edilen çocuk doğana ve DNA sonuçları onun eline geçene kadar ona söylemesi için yalvarıyorlar. '

Wie viele Kinder hat Ozzy?

Bu haftanın başlarında ve sonrasında KB son sayısını yayınladı - Cyrus, Simpson ile bir Instagram Live videosu sundu ve Hemsworth hakkında olumlu olmayan terimlerle yorum yapıyor gibiydi. Buna pop yıldızının şimdiye kadar çıktığı tek iyi adam olarak Simpson'tan söz etmesi de dahildi - eski bir sevgilinin 'bağlantılı' kalması için neredeyse hiçbir itirazda bulunulmadı. Cyrus'un ifadelerinde veya sosyal medya yayınlarında hiçbir şey, magazin gazetesinin kaynak iddialarının var olduğu çaresiz bağlantıya işaret bile etmez.

Ne olursa olsun, Cyrus, Hemsworth’ün bebeğine veya başkasının bebeğine hamile değil. Sadece birkaç hafta önce, KB okuyucuları uyarıyordu Cyrus 'ölümcül boşanma diyeti' yapıyordu ve 'boşa harcanıyordu' Hemsworth'tan ayrılmasının ardından. Çıkış ayrıca, içki ve uyuşturucu diyetiyle yaşadığını iddia etti. Durum böyle olsaydı, ki öyle olmasaydı, Cyrus için şimdi sağlıklı ve neredeyse ilk üç aylık döneminin sonunda olmak büyük bir mucize olurdu. Gerçekte, tabloid yanlış hikayelerini tutarlı tutmakta zorlanıyor.KB geçen ayki sahte hikayeden de sorumluydu. Cyrus ve Carter evleniyor. Makale yazıldıktan hemen sonra ikisi bölündü. Satış noktasının görüşleri sürekli olarak yanlıştır. Cyrus'un bademcik iltihabı tedavisi görmesinin biraz sıradan doğası magazin için sıkıcı olabilir, ama buradaki tek gerçek bu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.