Miley Cyrus ve Paris jackson kimin oynayacağı konusunda kan davası yok Madonna tabloid bir habere rağmen, yaklaşan bir biyografide. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi çürütebilir.

Son zamanlarda Madonna'nın hayatıyla ilgili bir filmin işlerde olduğu, ancak süperstarın projeyle hiçbir ilgisi olmadığı ve aslında onu kınadığı bildirildi. Ve geçen hafta, Dedikoducu Polis bozuldu Ayna iddia etmek için Jackson, Madonna'yı oynayacaktı filmde. Yükselen yıldızın bir temsilcisi bize özel olarak kendisi ile bu rol için temasa geçilmediğini söyledi ve 'oyuncu kadrosuyla ilgili tüm raporların sadece spekülatif olduğunu' vurguladı.Peki, şimdi National Enquirer bu spekülasyonu alıp tam anlamıyla yalan haberlere dönüştürdü. Yeni sayısında “Miley, Cinsellik Dolu Madonna Filmi İçin Paris'le Mücadele Ediyor” diye manşet yazıyor. Sözde bir 'casus' süpermarket tabloidine Jackson'ın şu anda 'ünlü lider' Cyrus'tan 'süper sert rekabetle karşı karşıya' olduğunu iddia ediyor.

Dedikodu dergisinin sözde kaynağı, 'Miley’in Madonna’yı canlandırmak için dişiyle tırnağına dövüştüğünü' iddia ediyor ve pop yıldızının rol için Oscar kazanmayı planladığını iddia ediyor. Piyasanın sözde habercisi, 'Miley, Paris'ten çok daha fazla oyunculuk deneyimine sahip.' Evet, Cyrus'un Jackson'dan daha fazla deneyimi var, ancak bu film için rekabet ettikleri anlamına gelmez.

Aslında, bu makalenin iddialarının aksine, Cyrus filmde başrol oynamakla pek ilgilenmiyor. Hatta onu Jackson'a kutsadı. “Paris Jackson harika bir Madonna olurdu. Onun fotoğraflarını çekiyorlar. Onu bütün örtülerini yaparken gördün mü? ' Cyrus, bu haftanın başlarında bir radyo röportajında ​​söyledi.

Cyrus devam etti, “Madonna'ya çok benziyor, bazen beni biraz korkutuyor. Harika olur. Bence onu kadroya almaları gerekiyor. Sanırım ben yanlış seçimim. Sanırım yanıldım. Bence Paris Jackson bunu yapmalı. ' Yorumlar, rol için Jackson'la savaşmaktan çok uzak olan Cyrus'un aslında onu almak için kampanya yürüttüğünü kanıtlıyor.

Şimdi, yukarıda belirtildiği gibi, Jackson'ın şu anda biyografiye gerçek bir bağlantısı yok. Dolayısıyla, Cyrus'un konser için en iyi kişi olmadığını söylemek için kayda geçmesi arasında, Madonna'yı canlandırma konusunda çekişen ikili hakkındaki bu hikayenin tamamen yanlış olduğu çok açık. Tabii ki National Enquirer her iki yıldız hakkında da yanlış bir geçmişe sahiptir.

Geçen Haziran, tabloid bir hikaye uydurdu Cyrus ve Liam Hemsworth’ün düğün planları . Şimdi neredeyse bir yıl sonra, çift hala evlenmedi. Daha yakın zamanda, daha geçen ay, dergi haksız yere suçlandı Jackson modellik kariyerini satın alıyor. Bu, hakkında yalan haberler yaymanın Jackson, 'Keeping Up with the Kardashians' a katılıyor. İtibarsız yayının her iki ünlüle de ne hakkında konuştuğunu bilmediği oldukça açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.