Miley Cyrus annesi tarafından rehabilitasyona gönderilmedi, Tish, ya da erkek arkadaşı, Cody Simpson . Durumun böyle olduğunu iddia eden tabloid yanlış. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Cyrus, Kasım ayının başlarında ses tellerinde ameliyat oldu ve iyileşmenin bir parçası olarak şarkıcının sesini haftalarca kullanmasına izin verilmedi. Ameliyattan sonraki birkaç hafta boyunca Cyrus, yıldız için nadir görülen sosyal medyada da sessiz kaldı. Magazin gazeteleri, şarkıcının neden radyoyu susturduğu her türlü nedeni uydurma fırsatını yakaladılar ve KB Istisna değil. Bu hafta kötü zamanlanmış bir hikayede, yayın Cryus'un annesi ve erkek arkadaşının onu rehabilitasyona gitmeye zorladığını iddia ediyor. Ne yazık ki, tabloid için, Cyrus Instagram'da son birkaç haftadır çok aktif ve kesinlikle bir tedavi merkezinde değil.Ameliyattan önceki aylarda Cyrus, Instagram'da her zamanki gibi aktif olmuş, genellikle yeni erkek arkadaşı Simpson ile birden fazla gönderi ve hikaye paylaşmıştı. Sonra, her şey sessizleşti ve prizin sözde 'iyi konumlandırılmış içeriden' ifadesine göre, bunun nedeni 'çok uzun zamandır raylardan çıkmış olması ve Miley’in tehlikeli bölgeye girmesi nedeniyle çok ciddi bir şey yapılması gerekiyordu.' Bu sözde içeriden biri devam ediyor, 'Miley’in alkol alma ve uyuşturma alışkanlığı, ayık olduğu konusunda ısrar etse de ona zarar veriyor.' Magazin gazetesi ve şüpheli kaynak, Cyrus'u rehabilitasyona göndermenin Tish ve Simpson olduğunu iddia ediyor. 'İçeriden' birinin söylediği gibi, 'Cody ruh halindeki dalgalanmaları, düzensiz yollarını ve çaresizce ilgilenme ihtiyacını fark etti ve tam bir erimenin eşiğinde olduğu anlamına geliyordu.'

Dergi, Cyrus'un sosyal medya alışkanlıklarından bahsediyor ve ameliyattan önce çok sayıda video yayınladığını açıklıyor, ancak o zamandan beri yayınlamamasının asıl nedeni ameliyatın sadece rehabilitasyondaki bir kısıtlama için bir kapak olmasıydı. Yine de yayın tamamen yanlış. Birkaç hafta sessiz kaldıktan sonra, Cyrus büyük bir şekilde Instagram'a geri döndü. 23 Kasım'da 27. doğum gününde bir dizi hikayeyle başladı ve Simpson, muhtemelen iyileşmekte olduğu Nashville'de kendisine ve ailesinin geri kalanına katıldı. O zamandan beri hız kesmeden devam etti, Simpson ve Billy Idol ile birlikte çiftin diğer fotoğraflarıyla takılıyorlardı. Hatta doktorun emriyle sessiz kaldığı için iletişim kurmak için bir uygulamayı nasıl kullandığından bahsetti.

KB daha önce çift hakkında kesinlikle yanılmıştı. Kasım ayı başlarında, dergi Cyrus ve Simpson nişanlandı . Bu makale, okuyucuları uydurma önermeye inanmaları için kandırmayı amaçlayan küçük ayrıntılarla doluydu, Simpson'un soruyu nasıl ortaya çıkardığı gibi. Dedikoducu Polis şarkıcıya yakın kendi kaynağımızla kontrol ettikten sonra hikayenin sahte olduğunu doğruladı.

Magazin de iddia etti Cyrus, Kristen Stewart'a aşıktı yakın tarihli bir sahte raporda. Bu makale, şarkıcının Stewart'ın kız arkadaşı Dylan Meyer ile evlenmeyi umduğunu duyduğunda 'harap olduğunu' iddia etti. İddiaların hiçbiri elbette doğru değildi ve makale, bilgide bir kaynağa sahip olduğunu iddia etmesine rağmen rehabilitasyon hakkında hiçbir şeyden bahsetmedi. Cyrus’ın kişisel hayatına ilişkin bu son yorum da aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.