Miley Cyrus ve Liam Hemsworth tamamen uydurma bir rapora rağmen 'ikizler için çabalamıyor'. Dedikoducu Polis bu sahte haberi özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'toplam BS' olduğu söylendi.

Göre TAMAM MI! , Hemsworth ve Cyrus 'ikizlere hamile kalmak için her şeyi yapıyor.' Pardon Dedikoducu Polis ama 'çekip gitmenin' bebek sahibi olmamak için bir yöntem olduğunu düşündük. Her neyse, web sitesinin görünüşte üretilmiş kaynaklarından biri, ilk önce 'ikizlerin Liam'ın ailesinde olduğunu' (kardeşi Chris'in iki çocuğu var) eklemeden önce 'Miley ve Liam bu aile dinamiğini seviyor' ve 'Liam'a bir çocuk ve figürler neden ikizleri tercih etmiyor? 'Gittikçe artan sahte 'kaynak', çiftin 'şanslarını artırmak için IVF'ye baktığını ve her ikisinin de çok heyecanlı olduğunu' iddia ediyor. Bunu, Cyrus'un 'sağlıklı bir hamilelik' geçirdiğinden emin olmak istediği için 'ot içmekten vazgeçtiğini' iddia eden, sözde içeriden birinin sözde içeriden biri olduğunu iddia ediyor. 'Bir erkek ve bir kız Miley’in mutluluğunu tamamlar,' diye devam ediyor yayının neredeyse kesin bir şekilde sahte 'kaynağı'.

Bu sahte haberde o kadar çok yanlış beyan var ki, bunlar için neredeyse zor. Dedikoducu Polis nereden başlayacağınızı bulmak için. Cyrus'un yakın zamanda şu anda bir aile kurmakla ilgilenmemekle ilgili kayda girdiği gerçeğiyle başlayalım. Aslında, Dedikoducu Polis şarkıcı, 'Dürüst olmak gerekirse, [evcil] domuzları çocuklardan daha çok seviyorum' dedi. Bu, geçen hafta çürüttüğümüz ve yanlış bir şekilde iddia edilen bir hikayedeydi. Cyrus hamile bir gelin olacaktı . Dolayısıyla, tabloid'in iddiasına rağmen Cyrus, ikizleri bırakın, Liam'a bir çocuk verme konusunda çaresiz değil.

Ve yayının son makalesinin doğruluğundan hala emin değilseniz, o zaman Hemsworth ve Cyrus'un '[ikizlerin] şanslarını artırmak için IVF'ye nasıl baktıklarına dair uydurulmuş alıntıya bakalım ve ikisi de çok heyecanlı. ' Bu kesin bir yalan. Sadece değil Dedikoducu Polis Cyrus'a yakın bir kaynak, bu ikiz hikayesinin gerçeği olmadığına dair güvence verdi, ancak aynı zamanda ikizlere sahip olmak için 24 yaşındaki sağlıklı bir çocukla IVF'yi deneyen herhangi bir doğurganlık doktorunun tıbbi lisansını kaybedeceğini söyledi. Üzerinde çalışmayan herhangi birinin olduğu gibi, IVF ile katsayıların daha yüksek bir yüzdesinin olmasının nedeni TAMAM MI! Biliyor, çünkü gebe kalmada sorun yaşayanların şansını artırmak için daha fazla embriyo implante ediliyor, insanların sadece ikizleri olabilmesi için değil. Ek olarak, derginin sahte 'kaynağı' ilk önce, 'ikizler Liam’ın aile geçmişinde' iddiasında bulunabilir ve sonra çelişkili bir şekilde Hemsworth ve Cyrus'un ikizler için IVF denediğini iddia edebilir?

Son olarak, Cyrus şu anda hamile kalmaya çalıştığı için otu bırakmadı. Şarkıcı bunu yaptı çünkü daha sağlıklı ve daha odaklanmış olmaya çalışıyordu. Bu ayın başlarında yaptığı bir röportajda 'süper net ve keskin' olmak istediğini söyledi.

Tabii ki, magazin gazetesinin yaklaşık bir yıl önce iddia edilen bir makale yayınladıktan sonra sıfır güvenilirliğe sahip olduğu belirtilmelidir. Cyrus, Hemsworth bebeğine hamileydi . Dergi o zamanlar yüzde 100 yanılıyordu ve şimdi ikiz hikayesiyle iki kat daha yanlıştı. Yukarıda belirtildiği gibi, bir Cyrus içeriden biri şunu söyler: Dedikoducu Polis en son iddia 'toplam BS' dir. Bir kez daha, verimli olan sadece derginin muhabirlerinin hayal gücü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.