İddia eden bir makale Miley Cyrus ve Liam Hemsworth 'Aşk hikayesi' veriyor selena Gomez ve Justin Bieber 'Umut' uydurma bir hikayedir. Geçen hafta harcanan bir fabrikasyon fabrikasından geliyor Gomez ve Bieber hakkında takıntılı bir şekilde hikayeler yayınlamak . Ancak Dedikoducu Polis zaten işaret etti, bunların birçoğu HollywoodLife masallar kurgusaldır.

will bruce jenner wieder ein mann sein

Cuma günü yayınlanan bu son örnek, 'Selena Gomez ve Justin Bieber: Miley ve Liam'ın Aşk Hikayesi 'Mutlu Son' İçin Onlara Nasıl Umut Veriyor? 'Gerçek arkadaşları hiçbir zaman HollywoodLies olarak bilinen webloid ile konuşmasa bile. Bu, Gomez'in 'en kötü' olarak adlandırdığı ve 'asla doğru olmadığını' söyleyen bir site, Bieber ise 'gerçek olmayan ve incitici' olduğu kadar, çıkışı 'çöp' olarak kabul etti. Yıldızlar, çevrimiçi yayından ne kadar hoşlanmadıklarını açıkça ortaya koydular, bu nedenle herhangi bir meşru arkadaşın gerçekten blog'a otantik bir kepçe ile gideceğinin bir anlamı yok.Yine de burada bu sözde kaynak, “Justin ve Miley sıkı. Birbirlerine çok saygı duyuyorlar. Justin ile Liam'ın korkunç bir ayrılıktan sonra işleri tekrar yoluna koymayı başardıkları fark edilmedi. Çok büyük bir başarı öyküsü ve bir ayrılıktan sonra işlerin nasıl ilerleyebileceğine dair harika bir örnek. Miley ve Lim [sic] Justin'e kendisinin ve Selena'nın da mutlu bir sonla bitebileceğini umuyor. Bieber ve Cyrus 'sıkı' mı? Onlar olmadı One Love Manchester konserinden beri birlikte görülüyor Haziranda.

Hikaye ilerledikçe, HollywoodLies'ın onu neden ürettiği giderek daha açık hale geliyor. Webloid, “Miley ve Liam, birkaç yıl çıktıktan sonra Eylül 2013'te ayrıldılar. Daha sonra 2016'nın başlarında yeniden bir araya geldiler ve o zamandan beri yeniden nişanlandılar. Ünlü bir çiftin ayrılıp yıllar sonra yeniden bir araya gelmesi nadirdir, ancak Miley ve Liam düşünülemez olanı başardı. Ve şimdi, Selena ve Justin aynı şeyi yapıyor gibi görünüyor. '

Site, bu iki genç Hollywood çifti arasında benzerlikler olduğunu fark etti ve onları birbirine bağlayan bir anlatı uydurdu. Hatta çıkış noktası, “Jelena için gerçekten mutlu bir son olabilir mi? Açıkçası, bu çok mümkün. Miley ve Liam'a bakın! ' Gerçekte, Bieber ve Gomez'in tekrar uzun süreli bir ilişki geliştirip geliştirmemesinin Hemsworth ve Cyrus ile hiçbir ilgisi yok. Yayın, gülünç bir şekilde eski çift için 'Bu ikisi için parlak bir gelecek görüyoruz' diyor.

Ellen & Portia trennen sich

Ama sadece haftalar önce HollywoodLies iddia ediyordu Weeknd, Gomez'e evlenme teklif etmek üzereydi. . Artık artık birlikte değiller ve blog, Gomez ve Bieber'ın 'sunağa kadar gidebileceklerini' tahmin ediyor. Bu kesinlikle saçma ve bu seri fabrikatörlerin gazetecilerden çok hayran kurgu yazarlarına benzediğini gösteriyor.