Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Yanlış bir rapora rağmen, Malibu'daki evlerinin Kaliforniya orman yangınlarında yanmasının ardından sözde düğün planlarını iptal etmediler. Dedikoducu Polis yanlış iddiayı düzeltebilir. Çift mülkte evlenmeyi planlamıyordu.

Şarkıcı, Pazartesi gecesi nişanlısıyla paylaştığı evi kaybettiğini ancak güvenli bir şekilde tahliye edildiğini açıkladı. Göre Radar Çevrimiçi çift, deniz kenarındaki malikanede düğümü bağlamayı planlıyordu, ancak 'bu rüyalar paramparça oldu' yandıktan sonra. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir bloga, 'Malibu'daki mülkünde evlenme planları vardı ve şimdi bu planlar kalıcı olarak askıya alındı' dedi.Sitenin hikayesi tamamen uydurma ve görünüşe göre nişanlı çiftin evlerini kaybettiği haberlerinden yararlanmak için uydurma. Ağustos ayında TMZ, Cyrus ve Hemsworth evlenmek için 'aceleleri yok' . Çıkış ayrıca, ikisinin 'asla' evlenemeyeceğini çünkü 'evliliğin resmiyetinin onlar için önemli olmadığını' belirtti.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis ayrıca, RadarOnline'ın raporunun yanlış olduğunu anonimlik koşuluyla bize söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştü. Cyrus ve Hemsworth'un Malibu'daki evlerinde evlenmeyi planlamadıkları söylendi. Yangın onları var olmayan bir düğünü iptal etmeye zorlamadı. Unutulmamalıdır ki, güvenilmez blog, çiftin varsayılan düğün planları hakkında sıfır ayrıntı sağlar. Site, törenin ne zaman yapılacağından veya partinin boyutu ve davetli listesi gibi diğer ayrıntılardan bahsetmiyor. Çünkü eserlerde düğün hiç olmamıştı.

Bu arada, blog çiftin ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde bildirdiği için Temmuz ayında siteyi çökertmiş Cyrus ve Hemsworth 'ayrıldı'. İkisi açıkça hala birlikte ve bu son makale, sözde ayrılıklarına ne olduğuna dair hiçbir şey söylemiyor.

Ayrıca, RadarOnline’ın kardeş yayını, TAMAM MI! , geçen yıl bir kapak haberi yayınladı ve Cyrus ve Hemsworth, Gürcistan'da 'gizli bir düğün' yaptı . Blog'a ve ilgili satış noktalarına inanılacak olursa, çift geçen yıl evlendi, geçtiğimiz Temmuz ayında ayrıldı ve evleri yanmadan önce Malibu'da yeniden evlenmeyi planladı. Bu hikaye açıkçası hiçbir anlam ifade etmiyor ve bunun nedeni tamamen bir kurgu çalışması olması.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.