Miley Cyrus ve Liam Hemsworth başka bir habere rağmen geçen ay Tybee Adası'nda evlenmemişti. Dedikoducu Polis magazinlerde dolaşan bir söylentinin aksine, bir düğünün gerçekleştiğine dair bir kayıt olmadığını doğruladı. Rekoru tekrar düzeltebiliriz.

Temasta yanlış bir şekilde duyuruyor, 'Miley'in Gizli Evli!' Eşlik eden hikaye yanlış bir şekilde, “Miley ve Liam nihayet düğümü bağladılar. Film çekerken aşık oldukları yer olan Tybee Adası'na gizlice kaçtılar. Son şarkı ve Hemsworth şu anda yeni bir film çekiyor. Sözde bir 'kaynak' tabloid gazetesine 'Ne Miley ne de Liam onu ​​görmek için seyahat rezervasyonu yaparken evlenmeyi planlamadı, ama geldiğinde her şey değişti' diyor.Sözde muhbir 'Kendilerini çok nostaljik hissettiler ve eski günleri anımsatarak saatler harcadılar,' diye devam ediyor. 'İkisi de adanın ideal ortam olduğunu anladı çünkü onlar için duygusal bir değeri vardı.' Dedikodu dergisinin sözde habercisi ekliyor: 'Miley bir hippi hayatı sürmekten hoşlanıyor ve asla büyük bir Hollywood düğünü yapmak istemedi, bu yüzden her şey mükemmel bir şekilde sonuçlandı.' Çıkış, Cyrus'a 'sahilde yeminlerini değiştirmeden önce basitçe uzun beyaz bir elbise giydi' diye iddia ediyor. Sözde 'kaynak', kendisinin ve Hemsworth'un daha sonra 'mum ışığında romantik bir akşam yemeğinde düğünlerini kutladığını' iddia ediyor.

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Kinder

Özellikle, yayın bu evliliklerin sözde ne zaman gerçekleştiğine dair belirli bir tarih vermiyor. Ancak habercisi, 'Miley ve Liam, Los Angeles'ta samimi bir düğün yapmayı planlıyor' diye devam ediyor. Bunun için de tarih verilmiyor. En önemlisi, çiftin evlendiğine dair yasal bir kayıt yok. Gibi Dedikoducu Polis yakaladığımızda işaret etti TAMAM MI! benzer şekilde yanlış iddia için geçen hafta Cyrus ve Hemsworth Gürcistan'da gizlice evlendi , Chatham İlçe Probate Mahkemesi, çifte kayıtlı evlilik ruhsatı olmadığını ve Tybee Adası'nda evlenmek için birine ihtiyaçları olacağını onayladı. Biri olmadan aşklarını kutlayabilecekken, ehliyet yoksa resmi olarak evli değiller.

Ayrıca şunu da hatırlamaya değer Temasta bu ikisinin düğümü bağlamaya gelince sorunlu bir geçmişi var. Örneğin Şubat 2016'da, tabloid iki yıldızın evlenip evlenmemesi konusunda “kavga ettiklerinde” ısrar etti. O Eylül'de dergi yanlışlıkla düğünün 'kapalı' olduğunu iddia etti. Ve geçtiğimiz Temmuz, çıkış yanlış bir şekilde bildirdi Cyrus'un evlilik öncesi talepleri, Hemsworth'un düğünü 'iptal etmesine' neden oldu tekrar.

Warum endete Jessie auf Disney?

Merakla, çiftin 'nihayet' evlenmesiyle ilgili bu yeni makalede, daha önce iptal edilen bir evlilik öncesi anlaşma veya düğün planları hakkında tek bir söz yok. Dedikoducu Polis Şüpheliler, yayının şimdi sadece anlatıyı değiştirdiğini çünkü Cyrus ve Hemsworth birlikte fotoğraflandı Savannah'da söz yüzükleri takıyor. Ancak bu gruplar hiçbir şekilde resmi, yasal bir evliliğe işaret etmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.