Miley Cyrus ve Jennifer Hudson sahte bir habere rağmen “The Voice” da “kuliste savaşmıyor”. Dedikoducu Polis bu saçmalığı düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

MediaTakeOut , geçen yıl saçma bir şekilde iddia etti ki Hudson yüzünü gerdirdi , şimdi eski 'American Idol' şarkıcısı ve Oscar ödüllü iki kişinin bu hafta başında 'The Voice' un 13. Sezonunda prodüksiyona başladıklarında Cyrus ile neredeyse fiziksel bir tartışmaya girdiğini iddia ediyor. Genellikle itibarını yitiren web sitesi şöyle yazıyor: 'Jennifer, Miley'e el koymaya çalıştı.' Çıkış daha sonra Cyrus ve Hudson'ın devam etmeden önce 'sette neredeyse kavga etmeye başladığını' yineliyor, 'Her ikisi de divas olduğu bilinen iki bayan anlaşamıyor gibi görünüyor.'MediaFakeOut'a göre, bilindiği gibi, 'İşler o kadar kötüye gitti ki Jennifer, kavga etmekten' geri çekilmek zorunda kaldı. ' Sürekli olarak yanlış olan site ekliyor: 'Miley’e göre, çok daha büyük Jennifer tarafından korkutulmuş görünmüyordu.' Çıkış, daha sonra 'The Voice' yapımcısından bir MTO okuyucusunun aldığını söyleyen metin mesajlarını içerir. Elbette hiçbiri Hudson veya Cyrus temsilcilerinden veya şarkıcılara yakın kaynaklardan doğrulanmadı.

Her halükarda, webloid Hudson'ın Cyrus'a kapıldığını iddia ediyor, ”Başarılı olmak için çok çalıştım. Sektörde bir ailem yoktu. Hiçbir avantajı olmadan kendi başıma yaptım. ' Cyrus, babası Billy Ray'in şov dünyasında olmasının bir dezavantaj olduğunu iddia etti, çünkü ciddiye bile alınmayan tek bir hit single'ı vardı. “The Voice” daki iki yeni koç arasında gerçek bir yüzleşme kanıtı olmayan sitenin okuyucusu, Cyrus'un Hudson'a sözde şunu söylediğini iddia ediyor: “Her şeyi kendi başıma yaptım ve babam sektörde olmamı bile istemedi. . '

İşte ne Dedikoducu Polis öğrendi. Kavga olmadı. İki kadının birbirlerine vurmaya yaklaştıkları bir an bile olmadı. Ve kimsenin geri çekilmesi gerekmiyordu. Hepsi sahte haberler.

İzleyicilerin, şarkıcıların takımlarına katılmaları için rekabet ederken Cyrus ve Hudson'ın birbirleriyle alay etmelerini bekleyebilecekleri ve Adam Levine ve Blake Shelton'ın da olacağı söylendi, ancak iki bayan birbirine bayılıyor. Onların düşmanca olduğuna dair herhangi bir konuşma yalan ve yalan haberdir. Gösteriye bağlı bir kaynak, yalnızca Dedikoducu Polis MTO hikayesi tamamen 'yanlıştır'. Bir Hudson temsilcisi de benzer şekilde makalenin 'tamamen yanlış' olduğunu söylüyor.

Aslında, sitenin iddialarının aksine Hudson, Cyrus'un Perşembe günü Instagram'da (aşağıda) üzerinde 'JHud' yazan bir şapka takan bir fotoğrafını ve 'Jhud aşkı ekibi için @mileycyrus'a teşekkür ederiz!' Yazan bir mesaj yayınladı. Ben de eşyalarınızı sallamak için sabırsızlanıyorum! ' Hudson, 'Yaptığın işte harikasın' başlığına ekledi ve 'yanına oturup senden bir şeyler öğrenmenin ve seninle çalışıp şaka yapmanın ve seninle takılmanın harika olduğunu belirtti! #Kız gücü.' Dedikoducu Polis ayrıca bir Cyrus temsilcisine ulaştı.

Jennifer Hudson, Miley Cyrus ile savaşıyor

(Instagram / Jennifer Hudson)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.