Miley Cyrus yardım ediyor Justin Bieber ve selena Gomez Gerçek olmayan bir rapora göre ev avı. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir. Çift birlikte oldukça fazla zaman geçirirken, birlikte bir ev satın almak istemiyorlar ve Cyrus da ilişkilerine dahil değil.

Görünüşte uydurma iddialar şu andaki sayısında yer almaktadır. Yaşam tarzı , Bieber ve Gomez'in sadece 'bir aşk yuvası aradıklarını' değil, aynı zamanda konum olarak 'gözlerini Malibu'ya' koyduklarını iddia ediyor. Özellikle 'okyanus kıyısındaki bir eve yaklaşık 20 milyon dolar harcamak istedikleri' iddia ediliyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Selena ve Justin yeni başlamak istiyorlar. Justin, Malibu'yu seviyor ve Selena plaj yaşamını tedavi edici buluyor. 'Cyrus bu sözde planlara nasıl dahil oluyor? Tabloid, Bieber ve Gomez'in “rehberlik için alan uzmanına”, yani pop yıldızına baktığını iddia ediyor. Sözde kaynak, 'Miley yıllarca Malibu'da yaşadı,' diyor ve 'Selena ve Justin'e yardım etmekten mutluluk duyuyor.' Dedikodu dergisi, her ikisi de Disney Channel aracılığıyla ün kazanan eski çocuk yıldızlar Gomez ve Cyrus'un 'geçmişte kan davası' yaşadıklarını, ancak 'uydurduklarından' beri devam ettiklerini belirtmeye devam ediyor. Ve şimdi de yayının iddia edilen habercisi 'Miley, Selena'ya gideceği yerleri ve gizli saklandığı yerleri anlatıyor' diyor.

Cyrus, 2016'da Malibu'da kendi yerini satın aldı ve sanatçı arkadaşlarının yıllar boyunca kıyı bölgesinde zaman geçirdikleri biliniyor. Aslında, Bieber ve Gomez, Malibu'da bir düğüne bile düştü 2011'de geri dönüş. Ama Dedikoducu Polis kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan bir kaynaktan, şehirde ortak olarak bir konut sahibi olmayı planlamadıklarını öğrenir. Aksine, Bieber, West Hollywood'da bir ped kiralamaya başladı. . Ve o ve Gomez birbirlerinin evlerinde vakit geçirirken, resmen birlikte yaşamıyorlar.

Bir süredir bu magazin dergisinin bu konuda yanıldığını belirtmekte fayda var. Kasım ortasında, çift yeniden bir araya geldikten hemen sonra, dergi yanlış bir şekilde Bieber ve Gomez'in evlenmeden önce 'birlikte taşınabilmeleri için zaten bir ev için avlandıklarını' iddia etti. O masalda istenen yer Malibu değil Calabasas'tı. Sadece birkaç hafta sonra, priz yanlış bir şekilde iddia etti Bieber, Gomez’in evine 'taşınmıştı' ve onunla yaşıyordu . Bu da sahteydi ve yıldızların birbirlerinin ayrı evlerinden gelip giderken görüldü o zamandan bu yana geçen aylarda Dedikoducu Polis her iki makaleyi de ifşa etmek haklıydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.