Dır-dir Miley Cyrus ile bebek sahibi olmak Cody Simpson sadece inadına Liam Hemsworth ? Bu hafta özellikle aşağılayıcı bir makalede bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve tamamen sahte buldu.'Miley Hamile… İntikam Bebeğiyle!' tamamen saçma bir manşet olduğunu söylüyor KB makale. Cyrus'un sözde 'yakın arkadaşı' na göre, pop yıldızı eski kocasından 'intikam' almak amacıyla şu anki erkek arkadaşına hamile kaldı. Açıklanamayacak kadar yakın bir arkadaşıyla ilgili kişisel bilgileri vermekten heyecan duyan kaynak, 'Liam'ın evlendiklerinde gerçekten istediği tek şeyin bir aile kurmak olduğunu' iddia ediyor, bu yüzden Cyrus 'hamileliğin onu alt üst edeceğini biliyor.'Sanki Cyrus'un bir eski sevgilisine rağmen hamile kalacağı iddiası yeterince aşağılayıcı değilmiş gibi, tabloid şarkıcının vücudunun şekli hakkında çılgınca spekülasyonlar yapmaya devam ediyor. Makalede Cyrus bir Malibu plajında ​​mayosuyla 'bir çıkıntının başlangıcını başlattığında' haberi doğruladı. Değil KB bir kadının hamile olduğunu varsaymamayı sadece görünüşüne göre biliyor musunuz?

Söylenti, açıkça, tamamen saçmalık. Dedikoducu Polis Makalenin tam bir kurgu olduğunu doğrulayan Cyrus'a yakın bir kaynakla kontrol etti. Cyrus hamile değildir ve eğer öyleyse, bunu sırf Hemsworth'tan intikam almak için yapacağı çok şüphelidir.Bu arada Simpson da bebek konusunu ele aldı. Avustralya’nın yakın tarihli bir röportajında Kyle ve Jackie O Şovu , Simpson, Cyrus ile olan ilişkisinden bahsetti , 'Evet, harika. Harikaydı. Şikayet yok.' Ev sahibi ona çocuk isteyip istemediğini sorduğunda, şarkıcı gülerek, 'Henüz yok, dostum' dedi. Görünüşe göre Cyrus hamile kalmak istiyorsa, kendi erkek arkadaşı plana dahil değil.

Bu, bir tabloid'in eski çocuk yıldızın ilişki dramasıyla ilgili absürt hikayeleri 'aktarmaya' yönelik ilk girişimi değil. Bu Ocak ayı başlarında, Dedikoducu Polis çok benzer bir hikayeyi çürüttü TAMAM MI! , iddia edilen Cyrus ve Simpson zaten çocuk sahibi olmak için planlar yapıyorlardı. . Sıcaklık ayrıca iddia eden sahte bir hikaye yayınladı Cyrus, Hemsworth'a 'hâlâ takıntılıydı' ve Simpson ile olan ilişkisi onu kıskandıracak bir hareketti. Dedikoducu Polis Cyrus'un yeni ilişkisinden çok mutlu olduğuna dair birçok kanıta işaret ederek bu hikayeyi de çürüttü. Cyrus'un bebek planları ve Hemsworth'a olan devam eden ilgisi de dahil olmak üzere tüm bu dram tam bir kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.