Vardır Miley Cyrus 'Yasak' Liam Hemsworth ile çalışmaktan Jennifer Lawrence yeni bir filmde mi? Etrafta dolaşan söylenti bu. Dedikoducu Polis iddiaya baktı.

İddia, web sitesinin sayfalarında bulunabilir. National Enquirer , 'Miley Lambastları Liam - Uyarı: O JLaw Açlığını Geri Çekin!' başlığının altında. Hikayeye göre Cyrus, 'Avustralyalı nişanlısı Liam Hemsworth seksi eski sevgiliyle bir film anlaşması imzalamak isterken peri ayağını yere vurdu. Açlık Oyunları yardımcı yıldız / tatlı Jennifer Lawrence. ' Süpermarket gazetesi, aktrisi 'Miley’in güçlü biftekli keki ile ekran arkasından öpüşmeyi itiraf eden (ve tanrım başka ne var?) Ünlü femme fatale!' Olarak tanımlıyor.Sözde bir 'Miley casusu', 'Miley kesinlikle çatıya çıktı! Jennifer öpüştükten sonra itfaiye kırmızısını görmüş ve Liam'ı öfkelendirmişti ve hit filminin çekimleri sırasında kameralar yuvarlanmadığında Liam ile şiddetli açlık oyunları oynadığını söylemiş ve 'O ateşli - kim istemez ki' diye eklemişti. t ?! ”” Bu sözde kaynak, dedikodu dergisine, “Miley ne affetmedi ne de unutmadı - ve Liam'ın açlık güdümlü Jennifer'la bir daha başrolde oynamasını yasakladı! Miley düpedüz ona, 'Fuggedaboudit! ... Olmaz, asla!' Dedi.

Dedikoducu Polis Cyrus'un konuşmalarında New Jersey argo kullandığının farkında değildi. Tabii ki, bu tamamen doğal olmayan alıntı, iddianın uydurulmuş olduğunun bir işaretidir. Ve Lawrence, 2015'te 'Canlı Olanları İzle' görünümünde Hemsworth'u öpmek için polis yaptı, ancak çıkış noktası, onun hakkında söylediklerinin yanlış bir versiyonunu satıyor. Ek olarak, bu hikaye tamamen Hemsworth'un Lawrence ile “bir film anlaşması imzalamak” ile ilgili, ancak sözde proje hakkında hiçbir detay verilmedi. Daha doğrusu, ticaret kuruluşlarından hiçbiri, çiftin tekrar takım olma olasılığını rapor etmedi, ne zaman böyle yayınlar olacaktı? The Hollywood Reporter , Çeşitlilik ve bu tür bir haberi bozacak son tarih, National Enquirer .

Dedikoducu Polis 2012 yılına dayanan bu üç yıldızla birlikte temelsiz kıskançlık ve aşk üçgenleri iddialarını da çoktan bozdu. Dedikoducu Polis Cyrus'un Hemsworth’ün film kariyerine herhangi bir kısıtlama getirmediği söylendi. Ancak bu tabloid'in, uydurma bir hikayeyle okuyucuları kandırmaya çalışması hiç de şaşırtıcı değil. Dedikoducu Polis Bu yıl dergideki bu üçlü hakkında, bir ay önce saçma bir şekilde iddia edilen bir hikaye gibi birkaç saçma makaleyi çürüttü. Hemsworth, Cyrus'a 'gerçek bir deniz kızı' gördüğünü söyledi. Burada uğraştığımız saçmalık seviyesi budur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.