Miley Cyrus 'Aile, saçma bir tabloid habere rağmen şeytanın ona sahip olduğuna inanmıyor. Dedikoducu Polis saçma iddiayı çürütebilir. Bunda sıfır gerçek var.

En tuhaf standartlara göre bile, şarkıcı hakkındaki bu son hikaye National Enquirer üstte. Dergi, Cyrus'un sevdiklerinin, Liam Hemsworth'tan ayrılması ve Kaitlynn Carter ile olan kasırga aşkını ve ardından yeni beau Cody Simpson ile olan ilişkisini içeren vahşi yazının ardından Şeytan tarafından ele geçirildiğinden korktuğunu iddia ediyor. Çıkış, Haziran ayında Glastonbury müzik festivalinde yaptığı 'gösterişli' performansıyla 'Miley'in başı belada olabileceğine dair uğursuz işaretler' konusunda ısrar ediyor.Parça, Cyrus'un 'Instagram'daki yarı çıplak özçekimlerinden' bahsetmeye devam ediyor ve sözde içeriden birinin şöyle dediğini aktarıyor: 'Çevresindeki herkes Liam'ın yapabileceği en aptalca ve en açıklanamaz şey olduğuna inanıyor. Ailesi çok dindar ve büyücülük ve şeytana tapınmaya olan hayranlığından etkilenmiş olabileceğini düşünüyorlar. '

Hatta sahte rapor Cyrus'un babası Billy Ray'in 'Bu yolculukta bir yerlerde hem benim hem de Miley'in inancı sarsıldı!' Dediğini aktarıyor. Ancak, Billy Ray’in yorumu 2011 yılındaydı GQ röportaj Bu kadar genç yaşta kızına yıldızlığıyla tanıştırdığı için pişmanlık duyduğunu ifade etti. Çıkış, alıntının sekiz yıl öncesine ait olduğundan bahsetmiyor ve bu nedenle Cyrus'un son davranışıyla hiçbir ilgisi yok. Aslında, Cyrus ve babası, parçada bahsedilen Glastonbury konserinde birlikte bir düet yaptı. Tabii ki, tabloid de bu önemli gerçeği uygun bir şekilde atladı.

Onun 'çılgın sahne maskaralıkları' ve müstehcen Instagram özçekimlerine gelince, bu Miley Cyrus. Birkaç yıl önce Robin Thicke ile yaptığı MTV performansını tabloid'e hatırlatmamız gerekiyor mu? Kişiliğiyle ilgili herhangi bir şeyin değiştiği fikri gülünç. Yine de Dedikoducu Polis raporu, bizim kadar gülünç bulan, onu güldüren Cyrus temsilcisinin yayınladı.

The Enquirer şarkıcı hakkında haber yapmaktan çok uzaktı. Bu ayın başlarında, dergi Cyrus, Hemsworth ve Carter'dan ayrıldıktan sonra 'boşa gidiyordu' . Bu hikaye, şarkıcının 'zar zor yemek yerken uyuşturucu ve içki' diyeti ile hayatta kalarak 23 kilo verdiğinde ısrar etti. Tüm öncül, neredeyse üç yıl önceki bir fotoğrafla karşılaştırıldığında annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaptığı bir tatilden alınan bir Instagram gönderisine dayanıyordu. Hiçbir şekilde gerçekliğe dayanmıyordu. Bu hikaye aşırı derecede yanlıştı, sonuncusu ise delice.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.