Bir tabloid iddiaları Liam Hemsworth tarafından utandı Miley Cyrus 'Kırmızı halı antikaları galasında Yenilmezler: Oyun Sonu . Hikaye basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Caitlyn Jenner will sich ändern

Bu ayın başlarında Marvel süper kahraman filminin galasında, Cyrus kırmızı halıda Hemsworth'u yalayarak, şakacı bir şekilde göğsünü tutarken ve kışkırtıcı pozlar verirken fotoğraflandı. Göre KB , oyuncu, franchise'da Thor'u canlandıran kardeşi Chris'i desteklemek için katıldığı yüksek profilli etkinlikte Cyrus'un 'pervasızca hareket etmesinden' rahatsız oldu.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Hemsworth'un Cyrus'un galadan önce sarhoş olduğuna ikna olduğunu ve bundan memnun olmadığını söyler. Sözde kaynak, 'Neden dünyaya sorgulanabilir alışkanlıklarını anlatması gerektiğini anlamıyor ve gösteriş yapmayı bırakmasını diliyor,' diye ekliyor. 'Sahip olduğu bir diğer endişe de, yaşam tarzı açısından eski kötü günlere geri dönmesi. Sorun şu ki, onu dinlemeyecek ve onu rahatlamaya çağırdığında yüzüne gülüyor.

Derginin önermesinde hiçbir gerçek yok. Yeni başlayanlar için, Hemsworth, Cyrus ile birlikte Instagram fotoğrafını paylaştı kırmızı halıda, 'Ben ve dün geceki sıcak randevum @avengers endgame. Mutlak bir zaman patlaması! ' Oyuncu, karısının kırmızı halıda yaptığı hiçbir şeyden rahatsız olmadı.

O esnada, Cyrus, anın Instagram videosunu paylaştı kocasını şakacı bir şekilde yaladı. Şarkıcı, “Yemek için yeterince iyi göründüğünde! #Atıştırmalık # ŞekerDaddy. ' Olay eşler arasında gerçekten bir kavgaya yol açtıysa, sosyal medyada bununla ilgili şaka yapması pek olası değildir. O esnada, Biz Haftalık dikkat Cyrus ve Hemsworth 'asla birbirlerinin yanından ayrılmadı' taramanın ardından sonraki partide.

Magazin raporunun temelsiz olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Yine de duruma yakın bir kaynakla görüştüler, o da gerçeğin olmadığını onayladı. Hemsworth, yeni filmin galasında Cyrus'tan utanmadı. Yenilmezler filmde ne de genel olarak şarkıcının davranışından endişe duymuyor.

Aralık ayında, Dedikoducu Polis seslendi KB hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Cyrus ve Hemsworth bölünmeye gidiyor çünkü sözde vahşi yollarına dönmüştü. Anlatım o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil. Cyrus, bir film galasının kırmızı halısında biraz eğlendi ve tabloid, var olmayan bir evlilik dramı yaratmaya çalışıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist mit Vin Diesel verheiratet