Miley Cyrus geçenlerde altı aydır ayık olduğunu duyurdu. Ayık olmasının nedeni, Mayıs ayındaki bir söylentiyle doğrudan çelişiyor. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Magazinlerden hamilelik iddiaları her zaman bizim için biraz yanıltıcıdır. Dedikoducu Polis . İnsanların özellikle erken dönemlerde hamileliklerini gizli tutmaları çok yaygındır ve yıldızlar da farklı değildir. Bu nedenle, çoğu zaman bir dedikodu paçavrasını çağırmakta tereddüt ederiz. yanlış hamilelik iddialarında bulunmak yıldız kampından yanlış iddiayı çürüten ifadelerimiz yoksa veya yıldızların kendileri buna itiraz etmedikçe. Geçen ay böyleydi TAMAM MI! Miley Cyrus'un 20 Nisan taş tatilinde ot içmediğini açıkladığı için hamile olması gerektiğini bildirdi.Meraklı Bir Instagram Gönderisi Başladı

'Araçta bebek var?' derginin 5 Mayıs sayısındaki haberin manşetini okuyor. Parça, Miley Cyrus'un 4/20 tarihinde yaptığı bir gönderiden esinlenmiştir.

Wer ist Ron Whites Frau

Sigara içmeyeceğim ama ailemin geri kalanı kesinlikle takılacak

Cyrus geçmişte esrar içmek konusunda açık sözlü olduğu için, takipçilerinin bekleyeceği türden bir gönderi değil. Bu nedenle, görevi sadık takipçi ordusunu şaşırtmakla kalmadı, aynı zamanda bu yanlış hikayeyi ateşledi.

https://www.instagram.com/p/B_NdPSUJgq6

Miley Cyrus Ayıksa Hamile Olmalı

Makalede, magazin dergisi bunun tek sebebinin ayık olması Böylesine popüler bir “tatilde” Miley Cyrus'un hamile olması gerektiğidir. Çıkış ayrıca, sevgilisi Cody Simpson ile kilitlendiğinden, 'bebek yapma becerilerini uygulamaktan başka yapacak çok az şeyleri olduğunu' iddia ediyor. Bu… bir ilişkiden bahsetmenin oldukça kaba bir yolu, ama bunun gibi bir tabloidden gelmesi hiç de şaşırtıcı değil. Dedikoducu Polis o sırada Cyrus’un kampına ulaştı, ancak yanıt alamadığımızda, gerçek olduğundan şüphe etsek bile iddiayı çürütmekten vazgeçtik.

Maschinengewehr Kelly Baby Mutter Mediatakeout

Pekala, Gerçekte Neyin Olup Olmadığını Açıkladı

İçinde yepyeni röportaj ile Çeşitlilik Miley Cyrus bugün 4 / 20'de neden katılmadığını açıkladı - ondan beri ayık geçen sonbaharda ses ameliyatı . Cyrus'a 'ayık olup olmadığı' soruldu, yani buna marihuana da dahil mi? Dergiye söyledi,

Ben ayık son altı aydır ayık. Başlangıçta, tam da bu ses ameliyatıydı… Çok fazla bağımlılık ve akıl sağlığı sorunu olan çok sayıda aile öyküsü yaptım. Öyleyse sadece bunun üzerinden geçip 'Neden olduğum gibiyim?' Diye soruyorum. Geçmişi anlayarak bugünü ve geleceği çok daha net anlıyoruz. Bence terapi harika.

Onun için ne kadar harika olduğunu söyleyerek bitiriyor,

Onunla ilgili sevdiğim şey, her zaman yüzde 100, yüzde 100 uyanmaktır. Sersemlemiş hissederek uyanmak istemiyorum. Hazır hissederek uyanmak istiyorum.

Yani, Hayır, Muhtemelen Hamile Değildir

Hamile olmadığını kesin olarak söylemek hâlâ zor, ama kesinlikle öyle görünmüyor ve 4/20 tarihinde ot içmemesinin nedeni kesinlikle bu değil. Gerçekten, ses ameliyatından sonra iyileşmesinin önemli bir parçası olarak başlayan bir şeyin gerçekten keyif aldığı bir şey olduğu ortaya çıktı: Ayık kalmak. Ve bunun için onun için iyi diyoruz!

Miley Cyrus’un Hayatına Gelince Tabloidler Bilgisizdir

Ocak ayında, TAMAM MI! iddia etti Miley Cyrus ve Cody Simpson 'beyinde bebekler' vardı. Bu bir hikayeydi Dedikoducu Polis Simpson, bir röportajda bebek sahibi olmaya hiçbir şekilde hazır olmadığını açıkladıktan sonra, aslında çürütüldü. Bu hikaye, bunun gibi, tam bir uydurmaydı.

Dergi ayrıca 2018'de sahte bir rapor yayınladı. Cyrus, Liam Hemsworth’ün bebeğine hamileydi . Derginin zayıf kanıtı, o yıl Grammy'lerde 'biraz daha yuvarlak bir tümörü' olduğuydu. Yapmadı, çünkü bu sadece şüpheli çıkışın kullandığı fotoğrafın açısıydı. Belli ki o zamanlar hamile de değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist die Mutter des Wiesenwanderers?