Dır-dir Billy Ray Cyrus dilenme Miley dökmek Cody Simpson ? Bu, saçma bir tabloid hikayesinin yayınlamaya uygun gördüğü şey, ama tamamen saçmalık. Dedikoducu Polis gerçeği biliyor.

ist Sandra Bullock jetzt verheiratet

Göre Küre , Billy Ray, kızının erkek arkadaşını 'sıkıcı aptal' olarak nitelendirdi ve Miley'e ondan ayrılması için yalvardı. Şüpheli bir 'içeriden' gazeteye, Billy Ray'in Simpson'ın Miley'in eski kocası Liam Hemsworth'un 'kötü bir taklidi' olduğunu düşündüğünü söyler. 'Kötü taklit' derken, tabloid sadece her iki erkeğin de Avustralyalı olduğu gerçeğine atıfta bulunuyor gibi görünüyor.Şüpheli kaynak, Billy Ray ve Hemsworth'un 'ot içmeyi ve dünyayı haklara kavuşturmayı sevdiklerini' söyleyerek devam ediyor, bu bağlamda ne anlama geliyorsa. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Cody'nin bulabileceği her şey, izlediği veya başrol oynadığı sörf yapma ve sakat filmlerle ilgili sıkıcı hikayeler.' Sözde içeriden biri, Billy Ray'in Miley'e 'çok daha iyisini yapabileceğini' söylediğini iddia ederek bitirir, ancak pop yıldızı babasının fikirlerinden rahatsız olmaz: 'Babası ondan hoşlanmıyorsa, bu onun sorunu!'

Dedikoducu Polis bu hikayeyi araştırdı ve tamamen yanlış olduğunu buldu. Cyrus'a yakın güvenilir bir kaynağa ulaştık ve bize hikayenin öncülünün uydurma olduğunu garanti ediyor. Billy Ray, Hemsworth için alenen sevgi ifade etti geçmişte, ama bunun Miley'in şu anki erkek arkadaşı hakkında ne hissettiğiyle ilgisi yok. Söylediği gibi Bu gece eğlence 2013'te Hemsworth ve Miley ilk nişanlarını bozduktan sonra, Miley’in babası olarak benim için en önemli şey onun mutlu olması.

O esnada, Simpson, tatillerini Cyrus ailesiyle de geçirdi. ve görünüşte hoş karşılandı. Miley ve Billy Ray'e bir tatil partisine katıldı. Miley’in hayır kurumu Happy Hippie Foundation'ın ev sahipliğinde ve hatta onlarla birlikte Billy Ray’in Lil Nas X ile yaptığı hit şarkısı “Old Town Road” un akustik yorumunda şarkı söyledi. Küre Billy Ray'in geçmişte ya da şimdiki kızının partnerleri hakkında ne düşündüğüne dair hiçbir fikri yok.

Kronik olarak sahte bir dergi olarak, Küre Miley Cyrus hakkında gülünç hikayeler uydurmayı seviyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis geçen Kasım ayında bu tür sahte iki makaleyi çürüttü: biri Miley, marihuana endüstrisine 'on milyonlarca dolar' yatırım yapıyordu, ve başka bir iddia o gizlice rehabilitasyona zorlanmıştı Kararsız davranışları ve bağımlılık sorunları nedeniyle Hemsworth'tan ayrılmasının ardından. Her iki hikaye de bu hafta yayınlanan saçma olan kadar yanlıştı. Açıkçası, dergi Cyrus ailesi hakkında hiçbir şey bilmiyor ve gerçeklerden çok sahte dramayla ilgileniyor.

Kaynaklar

  • Bu gece eğlence. 'ÖZEL: Billy Ray Cyrus, Liam Hemsworth’ün Beklenmedik Gizli Yeteneğini Açıklıyor.' 10 Mayıs 2017.

  • Widjojo, Margaret ve Ashley Boucher. 'Miley Cyrus, Ailesiyle İlk Noellerini Geçirirken Cody Simpson için Twerks.' People, 26 Aralık 2019.

  • Billy Ray Cyrus Instagram'da. Bu adam ne kadar yetenekli? @ Happyhippiefdn'de tüm çocuklarla çok eğlenceli bir araya geldi… ”14 Aralık 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.