Yapar Miley Cyrus yüzleşmeyi planlamak Liam Hemsworth Avustralya'nın sahil kasabası Byron Bay'de? Gazetelerden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis bunun saçma olduğunu öğrendi.

Wer war in neuen Kindern auf dem Block

'Miley vs. Liam: Showdown In Byron!' son sayısında bir başlık okur KB . Ekteki makale, şarkıcının eski kocasının yeni kız arkadaşı Gabriella Brooks ile yaşamaya devam ettiğini gördükten sonra öfkelendiğini, bu yüzden Avustralya'ya gidip onunla 'rastgele bir karşılaşma' planladığını söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye 'Miley, Operation: Torture Liam'daki oyununu geliştiriyor' dedi.İddiaya göre, Cyrus erkek arkadaşı Cody Simpson'ı amaçlarına gelince karanlıkta tutuyor. Bilinmeyen bahşişçi, 'Cody'ye ailesini görmek ve arkadaşlarıyla buluşmak için onları Gold Coast'a bir geziye götürdüğünü söyledi' dedi. Sonra da hazırlıksız bir uzun hafta sonu için Byron'a gitmelerini önerecek. Oraya vardığında, yüzünde Simpson'la olan romantizmini sergileme umuduyla Hemsworth'un en sevdiği yerleri ziyaret etmeyi planlıyor.

Görünüşte sahte kaynak, 'Liam bir alışkanlık yaratık ve Miley onu tam olarak nerede arayacağını biliyor' diye ekliyor. Liam'ın onu Cody'nin etrafına sardığını ve bir kıskançlık su birikintisine dönüştüğünü göreceğine dair bir yanılgı içinde. Zavallı Cody, oyunundaki bir piyon. ' Şüpheli içeriden biri, Cyrus, Hemsworth'un Simpson'la çıkmaya başladığında 'ona koşarak geri döneceğine' inandığını, bu yüzden başka bir kadınla çıktığına kızdığını söylüyor. Kumsalda güzel bir kız arkadaşıyla yaşamaktan memnun. Miley'in istediği son şey buydu ve büyük bir zaman kaynıyor. '

Derginin makalesi tamamen saçma. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, KB , geçen ay bildirdi ki Cyrus, Hemsworth'tan boşanması sonuçlandıktan sonra 'rahatladı' . Güvenilir çıkış, 'Sadece devam etmek istiyor' dedi. Bu arada, şarkıcının Simpson'la olan romantizmi gerçek bir anlaşma. Avustralyalı müzisyeni 'piyon' olarak kullanmıyor ve akıl oyunları ve manipülasyon yoluyla Hemsworth'u geri kazanmaya çalışmıyor. Şarkıcıya yakın bir kaynak anlatır Dedikoducu Polis hikaye sahtedir.

Haben sich Keanu Reeves und Sandra Bullock im wirklichen Leben verabredet?

Şunu da belirtmek gerekir ki, Cyrus ve Simpson yakın gelecekte bir noktada Avustralya'ya birlikte seyahat edecekler. Ne de olsa müzisyen Gold Coast'tan. Ancak, geziyi eski kocasıyla karşılaşmak için bir fırsat olarak kullanacağı fikri saçmadır.

O esnada, KB raporlarıyla her yerde. Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Kasım ayında dergiye seslendi Cyrus ve Simpson nişanlandı . Bundan bir ay önce, çıkış ısrar etti Cyrus, Hemsworth’ün bebeğine hamileydi parçalanmalarına rağmen. Ve bir ay önce, satış noktası, Cyrus, Kaitlynn Carter ile Nişanlanıyor , ayrılmasının ardından kısa bir süre çıktığı kişi. Asla gözden kaçırılmamasının yanı sıra, tabloid'in sahte anlatıları da çelişkili.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.