Miley Cyrus ve Cody Simpson artık bir öğe değil, ancak geçen yıl nişanlandılar mı? Bir tabloid, öyle olduğunu iddia etti. O zaman, Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Cody Simpson siyah tişörtlü.

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)Cody Simpson Miley Cyrus'a Soruyu Sordu mu?

2019 yılında KB Cody Simpson ve Miley Cyrus olduğunu iddia etti nişanlandı . Magazin gazetesi eski çifte 'vurulmuş yavru kedi' adını verirken, içeriden biri 'Miley standartlarına göre bile son derece aceleci bir hareketti ve arkadaşları arasında pek çok göz kamaştırıcı hareket var - birçoğu olacağından şüphe ediyordu. aslında sunağa kadar yap. '

İçeriden öğrenen kişi, Cyrus ve Simpson'ın bu sözde nişanla devam etmekte 'son derece ciddi göründüğünü' daha da açıkladı. Kaynak daha sonra Simpson'ın pop şarkıcısına önerme şeklini açıkladı ve ikisinin Simpson 'tek dizinin üzerine çökmesinden' önce bir yemek paylaştığını ekledi. Gazeteci, 'Yıkım Topu' şarkıcısının, Simpson'ın baş harfleriyle kazınmış yüzüklerinden birini takarken görüldüğünü iddia etti ve dergi, çiftin kendi yüzüklerini tasarlarken bir yer tutucu işlevi gördüğünü iddia etti.

Miley, Liam Hemsworth'a Geri Dönmek İçin mi Nişanlandı?

Kaynak, 'Nişanlanma sürecini oldukça heyecan verici buldu ve insanları şok etmeyi ve şaşırtmayı seviyor' dedi. Kaynak, 'Miley kendisini Liam'dan bir adım önde olması gerektiğine ikna etti ve resmi bir şekilde ilerlemenin onun için tek yol olduğunu söyledi' dedi.

Miley Cyrus ve Cody Simpson’ın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis düzmece hikayeyi çıktığında düzeltti. Şimdi, bir yıl sonra, hikaye hala açıkça yanlış. Miley Cyrus ve Cody Simpson asla nişanlanmadı. İkisi birkaç ay önce ayrıldı, bu yüzden ikisi nişanlansaydı, çok daha karışık olurdu. 'Geceyarısı Gökyüzü' ikisinin neden ilişkilerini iptal ettiğini açıkladı .

Ama şu anda, iki yarı bir bütün olamaz ve bizler, bu yaştaki herkes gibi, olmak istediğimiz insanlar olmak için bireysel olarak kendimiz üzerinde çalışıyoruz.

Ek olarak, Cyrus kısa süre önce evlenmeyi düşünmüyor yakın zamanda tekrar. Liam Hemsworth'tan boşanmasının ve Simpson ve Kaitlynn Carter'dan ayrılmasının ardından, pop yıldızı şu anda kendine odaklanıyor.

Ayrıca, Dedikoducu Polis adlı kişiden birkaç sahte raporu açığa çıkardı KB Miley Cyrus ve geçmişteki kişisel hayatı hakkında. Geçen yıl, aynı tabloid, Cyrus ve Kaitlynn Carter'ı iddia etti Evleniyoruz . Dergi ayrıca Cyrus'un Hemsworth'a onu geri alması için yalvarıyor . Dedikoducu Polis şarkıcının her iki ilişkiden de uzaklaştığı ve uzlaşmaya çalışmadığı açık olduğundan, bu sahte anlatıları bozdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.