Miley Cyrus almak için hareket etmiyor Liam Hemsworth Saçma bir tabloid hikayesine rağmen dikkatini çekti. Dedikoducu Polis iddiaya baktı. Doğru olmadığını gördük.

Cyrus ve Hemsworth, yaklaşık sekiz aylık evlilikten sonra Ağustos ayında ayrıldıklarını açıkladılar. Cyrus daha sonra aktris Kaitlynn Carter ile vakit geçirirken görüldü. İkisinin bu ayın başlarında sona ermeden önce kısa bir romantik ilişkisi vardı.Star pop yıldızının sevdiklerini ilgilendiren davranışlarının son zamanlarda 'giderek daha düzensizleştiğini' iddia ediyor. İsimsiz bir kaynak dergiye, 'Arkadaşlar Miley'in derinlere inmesinden korkuyor, çünkü o her yerde,' dedi. 'Kilosu düştü ve parti sahnesine çarptı', arkadaşlarının sözde şarkıcıyı 'çok geç olmadan yardım aramaya' teşvik etmesine neden oldu.

Çıkış daha sonra Cyrus'un bir müzik festivalinde bir performansın ardından yaz sonuna doğru kontrolden çıkmaya başladığını iddia ediyor. Tabloid, 'Ağustos ayına kadar,' diye yazıyor, 'Miley Instagram'da yarı çıplak özçekimler yayınlıyordu', bu sözümona arkadaşları ve hayranlarının görünüşünden endişelenmesine neden oluyordu. Cyrus daha sonra Carter'ı herkesin önünde öpüşürken görüldü ve dergiye göre, 'birçok arkadaş bu iki hareketi de dikkat çekmek için çığlıklar olarak gördü.' Dergi veya kaynağı, Cyrus'un Carter'la geçirdiği zamanın fotoğrafları sinsi paparazzi çekimleri olduğunda nasıl dikkat çekmek için ağladığını açıklamıyor.

Sözde kaynak, 'Herkes Miley'in Liam'la evlendiğinde yolunu sakinleştireceğini düşündü' diyor, 'ama işler kötüye gittiğinde, oyunculuk yapmaya başladı.' Şüpheli içeriden biri, şarkıcının arkadaşlarının 'kavga ettikleri ve ilgi istediği için olduğunu varsaydığını, ancak daha fazlası var gibi görünüyor' diye ekliyor.

Şüpheli ihbarcı, Cyrus'un Carter'a 'herkese delicesine aşık olduğunu söylediğini' söylemeye devam ediyor, ancak Carter ne olursa olsun iptal etti. 'Liam'ı özlemeye başladı ve ona ulaşmaya çalıştı, ancak onunla hiçbir ilgisi olmayı reddediyor.'

Tüm bu tuhaf iddialar, yanlışlara ve düpedüz yalanlara dayanıyor. Çıkış noktası Cyrus’un önceki çılgın serisine örnek mi? Görünüşe göre bir konsere giden kişi, performans sergilerken sahnede 'vahşi' olduğunu söyledi. Bize eski kafalı deyin, ancak genellikle festival şovlarının en azından biraz canlı olmasını bekleriz, bu nedenle ne anlama geldiğinden tam olarak emin değiliz Star bu yorumla yapmaya çalışıyor.

Dahası, Cyrus'un arkadaşlarını veya Instagram'daki özçekimlerini içeren iddiaların geçerliliği yok. Şarkıcı, Instagram'a yüklediği fotoğraflarla her zaman oldukça liberal davrandı ve ayrılığından aylar ve yıllar önce, sadece Ağustos'ta değil, müstehcen olarak adlandırılabilecek birkaç fotoğraf yayınladı. Cyrus’un neredeyse tüm fotoğraflarında, hiçbir endişe veya endişe belirtisi olmaksızın arkadaşlarından sevgi dolu yorumlar var.

Gazete gazetesi ayrıca Cyrus'un son zamanlarda paylaştığı, ailesiyle rafting yaptığı fotoğraflardan bahsetmiyor. yavru keçilerle tanışmak ve bir balkabağı tarlasını ziyaret etmek - tam olarak 'aşağı doğru bir sarmal' belirtisi değildir. Cyrus'un sözde içine girdiği 'parti sahnesinin' fotoğrafları şüpheli bir şekilde beslemesinde yok. Aslında, zamanını öncelikle ailesini görerek ve kayıt stüdyosunda çalışarak geçiriyor gibi görünüyor.

Bu ilk bile değil Star Cyrus’un sosyal medya hesabını yanlış tanımladı. Temmuz 2018'de, çıkış yemin etmekle meşguldü. Cyrus, Instagram'daki tüm fotoğrafları silmişti utançtan ve 'yerleşip bir aile kurma' arzusundan. Gerçekte, yeni müziğini tanıtmak için Instagram'ını basitçe boşaltmıştı. Magazin dergisinin, pop yıldızının sosyal medya aktivitesinin ne anlama geldiğine dair hiçbir fikri yok ve tüm niyet ve amaçlar için, görünüşüyle ​​rahat olduğu için yıldızı utandırıyor gibi görünüyor.

Dedikoducu Polis Cyrus'un sağlığının birçok kez bölünmeyi takiben tehlikede olduğu hakkındaki bu anlatıyı ele aldı. Bu haftanın başlarında, National Enquirer Hakkındaki parçası Cyrus, son bölünmelerinin ardından 'boşa gidiyor' . Ayrıca şu konulardaki söylentileri de ele aldık: Cyrus, Hemsworth'a onu geri alması için yalvarıyor ne zaman KB bu hafta aynı düzmece senaryo ile geldi. Magazin gazeteleri, Cyrus'un yüksek profilli ilişkilerine olan ilgiden yararlanmaya çalışıyorlar, ancak yaptıkları tek şey abartı ve yanlışlık kayıtlarını ortaya çıkarmaktı. Cyrus'a yakın güvenilir bir kaynak, bize şarkıcının 'hayatında hiç bu kadar sağlıklı olmadığını' söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.