Ashton Kutcher ve Mila Kunis hızla herkesin en sevdiği Hollywood çiftlerinden biri haline geldi, ancak Kutcher’ın eski karısıyla olan bağları dedikodu için sıcak bir konu. Demi Moore, hayatının bazı kişisel ayrıntılarından bahsetmeye geldiğinde oldukça samimi ve cesur davrandı, ancak bir dergi, açıklığa olan tutkusunun eski kocası ve yeni karısı üzerinde baskı oluşturduğunu düşünüyor gibiydi.

Mila Kunis, Moore ile 'Kırılma Noktasına' Ulaştı

'Mila’nın‘ Seks Çılgınlığı ’Demi’ye Öfkesi”, Yeni fikirler üç yıldız hakkında bir haber. Dergiye göre Kunis, 'Demi Moore’un tüm seks sırlarını yeni erotik podcast'ine yayma planları nedeniyle kırılma noktasına ulaştı.'

'Endişeli bir arkadaş' da dergiye Kunis'in 'zaten aşağılandığını' söyledi. 2019 sürümünden sonra Moore’un 'siğiller ve tüm biyografisi'. Şimdi, tartıştılar, İşte 70'lerin Şovu simgesi olma olasılığı yüzünden 'çıldırdı' kocasının seks hayatıyla ilgili daha fazla sır halka verilir. 'Bu çok fazla ama bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yok,' diye bitirdi içeriden, ekledi,

Mila bunu hiç göstermiyor, ama Demi konusunda her zaman son derece güvensizdi ve bu onun bir kabus fikri.

Garth Brooks verändert die Ego-Musik

Demi Moore’un Podcast'i Erotik… Ve Kurgusal

Konu Moore söz konusu olduğunda Kunis'in neden 'son derece güvensiz' tarafını göstermediğine dair daha iyi bir hipotezimiz var - bu mevcut değil. Üçünün birbirleriyle ilişkileri hakkında söylenecek daha çok şey var, ancak bu 'erotik podcast' konusunu açıklığa kavuşturalım. Mila Kunis'in gerçekten endişelenecek bir şeyi yok. Podcast senaryo yazılmıştır ve hayata dayanmaktadır ve ses prodüksiyonunu yöneten Shana Feste'nin deneyimleri. Moore, oyunculuk yeteneklerini ve boğucu sesini ödünç veriyor, ancak kişisel hayatını değil. Bu her zaman nettir, bu nedenle bu hikaye, en başından itibaren yanıltıcı iddialar üzerine inşa edilmiştir.

Dedikoducu Polis Demi Moore'un bir şekilde Kutcher ile Kunis arasına gireceğinden veya onlara bir şekilde zarar vermeye çalıştığından emin olan sayısız söylentiye baktı. Defalarca bahsettiğimiz gibi, Kunis, kendisinin ve kocasının yeminlerini değiş tokuş etmeden önce oturduklarını ve tüm sırlarını paylaştı . Kunis için pusuda bekleyen hiçbir sürpriz yok.

Ashton Kutcher ve Mila Kunis hala iyi

Bu, uydurması kolay bir anlatı ve Yaşam tarzı seviyor gibi görünüyor. Gazeteci az önce Reese Witherspoon’un Evliliğin başı beladaydı eski sevgilisi Ryan Phillippe yüzünden. Bundan önce, Courtney Cox’un Johnny McDaid ile ilişkisinin sorgulanabilir olduğu bildirildi. çünkü hala hisleri vardı eski kocası David Arquette için. Yaşam tarzı bunu Demi Moore ile yaptı ve Bruce Willis'in karısının Moore ile savaşmaya hazırdı kocasının üzerinde. Bunların hiçbiri doğru değildi ve Moore tarafından hiçbir evlilik parçalanmıyor.

Patty Mayo Kopfgeldjäger echt

Magazin gazetesi, Ashton Kutcher'ın Mila Kunis hiç şüphesiz boşanırdı yıl sonunda hikayelere dönmeden önce onlar hakkında mücadele ediyor ayrılmayacakları netleştiğinde. Şimdi, kesinlikle dergi eski dramayı uydurmaya geçiyor gibi görünüyor, bu yüzden önümüzdeki yıl için çıkışın ne saçma sapan icat edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.