Bir tabloid iddiaları Mila Kunis sözüm ona evlilik sorunları ortasında 'açlıktan ölüyor' Ashton Kutcher . Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre National Enquirer , oyuncu tehlikeli miktarda kilo veriyor ve arkadaşları bunun evlilik stresi yüzünden olduğuna inanıyor. Sözde içeriden biri dergiye 'İyi görünmüyor' dedi. Ani bir rüzgarla uçup gidecek gibi görünüyor.İddia edilen kaynak daha sonra Kutcher’ın eski karısı Demi Moore'un her şeyi anlatan bir anı yazdığını ve Kunis'in neyin açığa çıkabileceği konusunda korktuğunu söyler. Görünüşte sahte olan bahşişçi, 'Bu konuda çıldırıyor' diye ekliyor. 'Yemek yiyemeyecek kadar stresli, bu yüzden kahve ve yeşil meyve suyuyla hayatta kalıyor.'

Aktrisi tedavi etmeyen sözde bir 'sağlık uzmanı', 'Buna daha uzun süre devam ederse, kalp kasını kaybedecek ve tehlikeli kalp yetmezliği ile karşı karşıya kalacak' dedi. Kimliği belirsiz tıbbi 'uzman' ekliyor, 'Beslenmeye ve duygusal desteğe ihtiyacı var ve bu davranışa neden olan stresten uzaklaşması gerekiyor.' Bir kez daha, bu anonim kaynağın Kunis ile hiç tanışmadığını belirtmeliyiz.

Güvenilmez magazin dergisi, çiftin iddia edilen evlilik sorunlarının neleri içerdiğinden bahsetme zahmetine bile girmiyor. Sadece bir ay önce, Kunis ve Kutcher, evliliklerinin 'bittiği' hakkında başka bir raporla alay etti. Ek olarak, konuyla ilgili bu son makale izlenemeyen bir 'içeriden' gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kunis'in sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun 'her şeyin doğru olmadığını' söyledi.

O esnada, Dedikoducu Polis zaten bu sahte anlatının çeşitli varyasyonlarını çürüttü. Mayıs ayında Enquirer Kardeş yayını, Star , haksız yere iddia ettiği için Kunis, Kutcher'den 'boşanma' sırasında 'boşa gidiyordu' . Birkaç ay önce, hakkında başka bir hikayeyi düzelttik. Kunis'in 'evlilik sorunları' sağlığına zarar veriyor .

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis seslendi Star yanlış bildirmek için Kunis, evliliğini korumak için 'mücadele ederken' kilo veriyordu . Bu devam eden hikayede hiçbir zaman gerçek olmadı ve bu sefer artık doğru değil. Oyuncu ve kocası, bir ay önce ayrılmaya gitmediklerini açıkladı.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki Kunis her zaman zayıftır ve son zamanlarda kilo verdiğine dair hiçbir belirti yoktur. Ne yazık ki dedikodu medyası, oyuncunun ilişkisi ve refahı hakkında kurgu yayınlamakta ısrar ediyor. Bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.