Mila Kunis çöküyor çünkü korkuyor Ashton Kutcher onu aldatmak mı? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yapılan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis temelsiz hikayeyi çürütebilir.

İddia edilen içeriden biri söyler KB , 'Mila yavaş yavaş raylardan çıkıyor ve Ashton'ın bundan tamamen habersiz olması durumu daha da kötüleştiriyor. Çok izole oldu ve enerjiden yoksun - herkes çıldırıyor. ' Sözde kaynak, oyuncunun hızla kilo verdiğini iddia ederek, “Açık sözlü olmak gerekirse hasta görünüyor. Ve tükenmeye bırakabileceğin çok şey var. 'Şüpheli ihbarcı, Kunis'in sözde sağlık sorunları söz konusu olduğunda Kutcher'in 'kesinlikle kör' olduğunu söylemeye devam ediyor. “Ashton her şeye şaka olarak bakıyor. Bu onun savunma mekanizması ve yıllarca geçirdikten sonra Mila, onunla gerçek bir konuşma yapmanın her zaman kolay olmadığını düşünüyor. '

Kutcher'in eski karısı Demi Moore, son anılarında aktörün altı yıllık evlilikleri sırasında ilişkileri olduğunu ortaya koydu. 'İçeriden' Kunis'in şu anda onu aldattığından şüphelendiğini iddia ediyor. 'Böyle düştüğünde, tüm bu güvensizlikler yüzeye çıkıyor. Ayrı kaldıklarında onu kızdırıyordu ve hatta omzunun üzerinden mesajlarına bakmaya başladı - bu da Ashton'ı daha da uzaklaştırıyor. '

Derginin iddialarından herhangi birini desteklemek için sıfır kanıtı var. Tüm gerçek kanıtlar, sevgi dolu bir çift ve sadık bir anne babaya işaret ediyor. Pazartesi gününde, Kunis ve Kutcher iki çocuklarını dans kursuna götürürken görüldü. Los Angeles'ta. Eşler de görüldü çocuklarıyla bir gezi sırasında gülümsemek geçen ay. Aralık ayının başlarında, Kunis ve Kutcher saçlarını kestirmek için çocuklarını götürdüler. . Bunlar, çiftin en son gezilerinden bazılarının ve fotoğrafçılar tarafından çekilenlerin sadece örnekleridir. Oyuncu ayrıca çok mutlu ve sağlıklı görünüyor.

Yine de Dedikoducu Polis Çifte yakın bir kaynağı kontrol etti, o da bize magazin hikayesinin saçma olduğunu anlattı. Bunu düşünmek pek de şaşırtıcı değil KB geçmişte benzer anlatıları zorladı. Aralık 2018'de, çıkış Kunis'in sağlık sorunları vardı iddia edilen evlilik sorunlarının bir sonucu olarak. Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

O esnada, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için Mart 2018'de dergiyi bozdu Kunis ve Kutcher üçüncü bir bebek bekliyorlardı . Eşlerin iki çocuğu var ve o zamandan beri ikisi de bir erkek ve bir kızdan mutlu olduklarını söylediler. İyi ya da kötü, tabloid çiftin evliliğine dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.