Mila Kunis çok kıskanıyor Elisha Cuthbert , Ashton Kutcher 'The Ranch' de şovdan kovdurduğu başrol mü? Yeni magazin dergilerinden birindeki saçma iddia bu. Ancak aktrisin temsilcisi, bunun doğru olmadığını bize özel olarak garanti ediyor.

Cuthbert, Kutcher’ın eski kız arkadaşını yakın zamanda üçüncü sezon için yenilenen popüler Netflix dizisi “The Ranch” de canlandırıyor. Göre National Enquirer , oyuncu önümüzdeki sezon için geri dönmeyecek ve hepsi Kunis yüzünden. Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Ashton, Elisha ile çalışmayı sevdi ve sahnelerinin daha seksi olması gerektiğini düşündü, ancak Mila'nın buna sahip olmadığını' söyledi.Prizin şüpheli içeriden biri, Kunis'in kocasının rol arkadaşıyla ekrandaki ilişkisinin yanı sıra şovdaki kimyası tarafından tehdit edildiğini hissettiğini, bu yüzden Kutcher'a ona botu vermesini söyledi. Fakat Dedikoducu Polis Kunis'in sözcüsünü kontrol etti ve bize yalnızca yayının olaylarla ilgili açıklamalarının gerçek olmadığını garanti etti. Aktrisin Cuthbert'in diziden kovulmasını istemediği söylendi ve aksi takdirde bu iddia saçma.

jake johnson und erin payne

Gerçekte, Kunis ve Kutcher, Cuthbert ile dost . Şubat ayında çift, hokey takımında oynayan kocası Dion Phaneuf'u desteklemek için aktrise Los Angeles Kings maçında eşlik etti.

Dikkat edilmelidir ki, Cuthbert'in Netflix şovunun başka bir sezonu için geri dönüp dönmeyeceği resmi olarak onaylanmadı. Tek 'The Ranch' dizisinin 3. Sezonunu çevreleyen haberler yayınlanıyor Dax Shepard'ın Danny Masterson'ın cinsel saldırı iddiaları nedeniyle kovulmasının ardından gösteriye katılması. Şu andan itibaren, Cuthbert'in Sam Elliot ve Debra Winger gibi diğer yardımcı oyuncularla birlikte diziye dönmesi bekleniyor, ancak karakteri geri dönmezse, Kunis ile hiçbir ilgisi olmayacak.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki, bu ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Enquirer yanlış bir şekilde aktrisin kıskançlıkla ilgili sorunları olduğunu iddia ettiği için. Dedikoducu Polis geçenlerde temelsiz bir hikaye uydurduğu için magazin gazetesini tutukladı Kunis, Kutcher'in eski karısı Demi Moore'u kıskanıyor . Ayrıca, aktrisin kocasını Rihanna'ya gizli aramalar yaparken yakaladığı iddia edilen sahte bir rapor uydurduğu için dergiyi bozduk. Cuthbert'i çevreleyen bu son makale daha çok yalan.

ist jennifer garner noch mit ben affleck verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.