Mila Kunis ile kan davası yok Judd Apatow ve Leslie Mann çünkü başrolü üstlendi Kötü Anneler karı koca ekip projeden ayrıldıktan sonra. Dedikoducu Polis bu sahte haberi yalnızca çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Ne zaman döneceğim Kötü Anneler 2015 yılında geliştirmede ilk oldu, Mann komedide başrol oynayacaktı ve Apatow yapımcı olarak gemideydi. , ancak eşler zamanlama çatışmaları nedeniyle filmden çıktı. Kunis başrolü devraldı. Kötü Anneler Christina Applegate ve Kristen Bell ile ve film büyük bir hit oldu ve 2017'nin devamı niteliğindeki bir filmi ortaya çıkardı. Göre Radar Çevrimiçi , Mann ve Apatow filmin onlarsız bir başarıya dönüşmesinden rahatsız.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi siteye şunları söylüyor: 'Mila, etrafındaki sahne arkası dramasından gerçekten bıktı. Kötü Anneler … Artık her şey gerçek bir hit film dizisine dönüştüğüne göre Mila, bıçakları bir kenara bırakıp Leslie ve Judd ile yeniden bir ilişki kurmak istiyor. ' Ancak hikaye ilerledikçe, Apatow ve Mann 'gitmesine izin veremezler.' Sözde kaynak ayrıca Apatow'un 'sonsuza kadar kin tuttuğunu ve başarısını insanların yüzüne sürdüğünü', bu yüzden 'yanlış iddiaya girdiği' için hala kızgın olduğunu iddia ediyor. Bu arada, Kunis'in Hollywood çiftinin kendisinin 'düşmanı' olmasını istemediği, ancak oyuncu üzerindeki sözde hayal kırıklığını ortadan kaldırdığı söyleniyor.

Bunların hiçbirinin doğruluğu yok. Kunis'in duygularını isimsiz ve tamamen şeffaf olmayan bir 'kaynağa' dayandırdığını iddia eden web sitesinin aksine, aktrisin temsilcisi özellikle Dedikoducu Polis Mann ve Apatow ile herhangi bir savaşta olmadığı kayıtlara göre. Hikayenin sonu. Yine de, başka bir ortak arkadaşımız ve Mann ve Apatow da bize blogun makalesinin uydurma olduğunu söylüyor.

Kayda değer, karı koca ekibinin okuldan ayrılma kararı aldığını belirtmek gerekir. Kötü Anneler . Kunis onları bir kenara itmemişlerdi, bu yüzden oyuncuya karşı herhangi bir düşmanlık duymak için hiçbir neden olmayacaktı. Ayrıca, film 2016 yazında yayınlandı, bu yüzden bu hikayenin daha yeni ortaya çıkması garip. Her şeye rağmen, hepsi saçmalık.

Ek olarak, bu RadarOnline'ın Mann ve Apatow'un A listesindeki bir oyuncuyla kan davası hakkında yaptığı ilk hikaye değil. Dedikoducu Polis daha önce Jennifer Aniston'ın karısından nefret ettiği için yapımcının komedilerinden birinde oynamayı reddettiğini iddia ettiği için siteyi yanlış bir şekilde basmıştı. Kunis'in yer aldığı bu son makale de aynı derecede sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.