Mila Kunis ve Ashton Kutcher yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen, 'hile' iddiasıyla boşanmaya gitmiyor. Sözde sadakatsizlik 'sırları' evlilikleriyle doğrudan ilgili bile değildir. Dedikoducu Polis bu sansasyonel olarak yanlış raporu bozabilir.

En son kapak Star 'Mila’nın Aldatması, Yalanları ve Sırları!' Sayının içinde benzer bir başlıkta 'Mila’nın Hile Bombası!' İfadesi yer alıyor. Tüm bunlar okuyucuların Kunis'in Kutcher'ı aldatırken yakalandığını düşünmesini sağlamak için tasarlandı. Konu bu değil. Bunun yerine, magazin gazetesi saçma bir şekilde Kunis'in on yıldan daha uzun bir süre önce 'söylentiye uğrayan nişanlısını iki kez kullandığını' ve 'şok edici ihanetin Kutcher ile 225 milyon dolarlık boşanmaya yol açabileceğini' iddia ediyor.Anlatının öncülü, Kunis'in sözde 2002'lerdeki yönetmeni Morgan J. Freeman ile nişanlanmış olmasıdır. Amerikan Psikolojisi 2 , onu Macaulay Culkin için 'terk ettiğinde'. Dergi, 'Arkadaşlar, Morgan'ın kalbini kıran ve küçük düşüren Mila’nın şok edici ilişkisinin, Kutcher'la olan uzun süreli sorunlu evliliğinin sonunu getirebileceğinden' ve '225 milyon dolarlık iğrenç bir boşanmayı tetikleyebileceğinden korkuyor.' Makale boyunca kullanılan rakam '225 milyon $' iken, kapaktaki rakamın '255 milyon $' olduğu unutulmamalıdır. (Yukarıyı görmek.)

Çıkış, tutarsızlığı açıklamıyor, ancak Kunis'in hala Freeman ile ilişkisi olduğu iddia edilirken 'Macaulay ile kaçtığı' konusunda ısrar ediyor. Ne oyuncu ne de film yapımcısı sadakatsizlikle biten aşk bir yana, aşk yaşamaktan söz etmemiş olsa da, yayın onun “uzun süredir gömülü olan ihanetinin Kutcher'la üç yıllık evliliğinin tabutuna çivi olabileceğini” savunuyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Ashton Mila'nın ilişkisini öğrendiğinde harap olacak - ve kesinlikle öfkelenecek -' dedi.

Aktörün Kunis'in sözde geçmişi yüzünden neden üzüleceği söylenmedi, özellikle de göz önüne alındığında Kutcher, Demi Moore'dan ayrılmasının ortasında hile yapmakla suçlandı 2011 yılında. Aslında, Star Kunis'in, 'Haziran ayında Los Angeles havaalanında özel jetinde muhteşem bir gizemli kızla karşılaştıktan' sonra 'ironik bir şekilde' Kutcher ile 'güven sorunları' olduğunu iddia etmeye devam ediyor. Aslında dergi bu iddiayı ilk olarak 2017 , daha sonra Kutcher magazin dergisini çarptı ve söz konusu kadının kuzeni olduğunu ortaya çıkardı.

Çıkış, aldatıcı bir şekilde bir yaşındaki, çürütülmüş bir çekişmeyi yeni hikayesine uyacak şekilde geri getiriyor; bu, sözde bir 'arkadaş' iddiasıyla sona eriyor: 'Mila ve Ashton zaten perişan haldeydiler ve şimdi bu sırlar ve yalanlar nihayet gün ışığına çıktı. Bundan kurtulurlarsa şok olurum! ' Açıkçası, yayın ve bu izlenemeyen 'arkadaş' Kunis ve Kutcher'ın yaklaşık 16 yıl önce eski bir erkek arkadaşını aldattığı için boşanacağını tahmin ediyor.

Bunun gülünç yanına ek olarak, aynı tabloid de unutulmamalıdır. Yanlışlıkla Kunis ve Kutcher için boşanacağını duyurdu 2017 ilkbaharında. Bir yıldan fazla bir süre geçti ve çift hala mutlu bir şekilde birlikte. Hatta var sadece iki hafta öncesinin videosu Kunis ve Kutcher'in prömiyerinde bir öpücükle sinsice Beni terk eden casus . Açıkça 'sefil' değiller ve boşanmaları için herhangi bir sebep yok.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Kunis ve Freeman arasında bir ilişki olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadı ve aktrisin temsilcisi bize bunun nedeni olmadığını söyledi. Ayrıca Culkin ile ilgili bir hile skandalı olmadığından da emin olduk, bunun kanıtı da yok. Ve benzeri Dedikoducu Polis Kunis'in Kutcher ile evliliği gayet iyi gidiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.