Ashton Kutcher Geçenlerde, o zamandan beri iki kadını öldürmekten suçlu bulunan bir adam aleyhindeki bir cinayet davasında ifade verdi ve bir tabloid'e göre, bu durum evliliğinde Mila Kunis . Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir. Oyuncunun vakaya katılımı, ilişkisini olumsuz yönde etkilemedi.

Mayıs ayında Kutcher, Los Angeles'ta iki genç kadının bıçaklanarak öldürülmesinden yargılanan 'Hollywood Kargaşası' olarak bilinen sanık katil Michael Gargiulo aleyhinde ifade verdi. Kurbanlardan biri, 2001 yılında öldürüldüğünde Kutcher ile çıkan 22 yaşındaki moda öğrencisi Ashley Ellerin'di. Oyuncu, cinayet gecesi Ellerin Hollywood Hills'teki evine gidip onu randevu almaya gitti. ama kapıya cevap vermeyince gitti. Ertesi sabah, eve geldiğinde evin içinde öldüğünü öğrendi.Bu ayın başlarında Gargiulo, Ellerin'i ve 2005 yılında bıçaklayarak öldürdüğü başka bir kadını öldürmekten suçlu bulundu. Karar, Kutcher'in kurbanın evine geldiği gece gördükleri hakkındaki ifadesinden iki ay sonra verildi. Kadınlar Günü Kutcher'ın karısına saldırdığı noktaya kadar stres altında olduğunu yanlış bir şekilde iddia ederek durumdan yararlanmaya karar verdi.

Sözde bir kaynak dergiye, 'Mila her zamanki gibi iyimser ve olumlu davrandı, ancak Ashton tam bir kabustu' dedi. 'Kendisine ve çocuklarına karşı çabuk sinirlendi ve o da bıktı.' İsimsiz bahşişçi ekliyor: 'Hiç tartışmazlardı ama şimdi sürekli kafa karıştırıyorlar gibi.' Sözde kaynak ayrıca Kunis'in nikah yüzüğünü çıkardığını ve 'birlikte hareket edene kadar' kapalı kalacağını iddia ediyor.

Prizin raporuyla ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dördüncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan Kunis ve Kutcher geçen ay güçleniyor. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Kadınlar Günü , geçen hafta eşlerin 'çok mutlu' olduklarını ve 'çok tatmin edici bir yaşam sürdüklerini ve ebeveyn olmanın sorumluluklarını paylaşmayı sevdiklerini' bildirdi.

Geçen ay, Kutcher komik bir Instagram videosu paylaştı O ve Kunis'in birlikte bir çocuk şarkısı söylemesi. Onun etrafta dolaşmak için bir 'kabus' olmadığı oldukça açık. Haziranda, Kunis ve Kutcher bir Instagram videosu paylaştı Evliliklerinin “bittiğini” yanlış bir şekilde iddia ettiği için başka bir gazeteciyle alay ettiler. Bu videoların her ikisi de, oyuncu ifadesini verdikten çok sonra yayınlandı. Kadınlar Günü Gargiulo kısa süre önce suçlu bulunduğu için olayı yeniden canlandırıyor gibi görünüyor.

Dedikoducu Polis ayrıca Kunis'in bir temsilcisiyle görüştü ve o, kayıtta tabloid'in raporunun 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Derginin makalesi, bir cinayet davasını istismar etmeye yönelik zayıf bir girişimden başka bir şey değil gibi görünüyor. Kutcher’ın davaya karışması, evliliğine hiçbir şekilde zarar vermedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.