Mila Kunis ve Ashton Kutcher ’In aşk hikayesi bayağı değersizdir. Çift birlikte çalıştı O 70'lerin Şovu kariyerlerinde çiçek açmadan önce. Yıllar sonra, göstericiler yeniden bir araya geldi ve çocuklara ve evliliğe yol açan romantik bir ilişki başlattı. Ancak, magazin dergileri 'sonsuza dek mutlu' a inanmazlar. Eşlerin romantizmi, satış noktaları tarafından sık sık incelenmiştir. Dedikoducu Polis Kunis ve Kutcher’ın araştırdığımız ilişkisi hakkında birkaç hikaye topladık.Justin Theroux, Mila Kunis ve Ashton Kutcher Arasındaki Sorunlara Neden Oldu?

2018 yılında Yeni fikir devam etti Ashton Kucther Mila Kunis'in rol arkadaşına çok yaklaşması çok kızdı Justin Theroux. Komedide oyuncuyla birlikte rol alan Theroux, Beni terk eden casus Kunis ile filmin galalarında poz verdi. Ancak magazin gazetesine göre Kucther, karısının Theroux'a bu kadar yakın olmasını sevmiyordu. Bir kaynak, dergiye bu durumun Kunis ve Kutcher'ın hararetli bir tartışmaya girmesine yol açtığını ve aktörün filmin ikinci partisinden kaçtığını söyledi. 'Ashton öfkeyle gittikten sonra Mila bir kez daha yakışıklı rol arkadaşına yaklaşırken görüldü,' diyen tabloid dedikodu yaptı. Dedikoducu Polis anlatıyı netleştirdi. Kunis Kutcher'ın üşüdüğünü açıkladı bu yüzden kırmızı halıda değildi, ama parti sonrası için orada kaldı.Bir Cinayet Davası Neredeyse Tore Kunis & Kutcher Apart mı?

Gelecek yıl, Kadınlar Günü Kutcher ve Kunis'in evliliğinin başı belada olduğunu iddia etti bir cinayet davasında ifade veren aktörün ortasında . Kutcher, Los Angeles'ta iki genç kadını bıçaklayarak öldüren 'Hollywood Kargaşası' olarak bilinen sanık katil Michael Gargiulo aleyhinde ifade verdi. Bununla birlikte, tabloid, aktörün çile yüzünden strese girdiğini ve Kunis'e saldırdığını iddia etti. Mila her zaman olduğu gibi her zaman iyimser ve olumluydu ama Ashton tam bir kabustu. Bir kaynak, ona ve çocuklarına karşı çabuk sinirlendi ve ona yetti 'dedi. Elbette derginin bu iddiayı destekleyecek gerçek bir kanıtı yoktu. Dedikoducu Polis ayrıca raporun yanlışlığını onaylayan Kunis'in bir temsilcisiyle görüştü.

Mila Kunis ve Ashton Kutcher’ın 'Yeni Başlangıç'

Daha sonra, magazin gazetelerinin genellikle anlatıları değiştirmeyi ve sahte iddialarını geri çekmeyi sevdikleri zamanlar vardır. Yaklaşık yedi ay önce, Sıcaklık Mila Kunis ve Ashton Kutcher'ın Santa Barabara'da 'yeni bir başlangıç' yapmak . Peki çiftin “yeni bir başlangıca” ne ihtiyacı vardı? Dergiye göre ikili, Kutcher’ın eski eşi Demi Moore’un anılarının yayınlanmasının ardından 'zor zamanlar' yaşadı. Kutcher ve Kunis, Los Angeles'taki evlerini piyasaya sürdüler ama bunun nedeni evlilik sorunları değildi. İkili yakınlarda bir ev inşa etti, bu yüzden taşınmaya karar verdiler.Kutcher ve Kunis Boşanma Konusundaki Fikirlerini Değiştirdi mi?

Yaklaşık aynı zamanda, TAMAM MI ! Kunis ve Kucther ilan etti boşanmalarını iptal etti . Ancak bir kez daha, çift ayrılma niyetini hiçbir zaman açıklamadı. Yine de tabloid, eşlere yakın insanların sonun yaklaştığından korktuğunu ve Kunis 'arkadaşlarına işlerin o kadar kötüye gittiğini, Ashton'ı terk etmeyi düşündüğünü söyledi. İçeriden biri ekledi Kötü Anneler aktris, “kariyerine bu kadar odaklandığı ve çocuklarına yeterince yardım etmediği için ona kızmıştı. Stres Mila'yı gerçekten etkiledi. Ashton'dan çıkmaya çok yakındı. ' Kaynak, çiftin Kutcher'ın 'birbirlerine olan yeni bağlılıklarını anmak için karısına yeni bir alyans almayı planladığını' iddia ettiği 'sorunlarını' çözdüğünü açıkladı. Dedikoducu Polis sahte raporu bir parça bile satın almadı. İkilinin ayrıldığına dair diğer söylentiler doğru değilse, bu neden doğru olsun? Ve neden diğer ana akım kuruluşlar tarafından 'boşanma' bildirilmedi?

Magazin dergilerinin ünlüleri mutlu görmekten hoşlanmadığını anlıyoruz, ancak birinin evliliğinde sorunlar olduğunu iddia etmek tamamen yanlış.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları ÖfkeliLady Gaga Bradley Cooper Hochzeit

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?