Bu haftanın magazin iddialarından biri Mila Kunis ve Ashton Kutcher yapıyorlar Demi Moore ve Bruce Willis sözde 'ikizlerinin' vaftiz ebeveynleri. Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu haftanın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlış bildirmek için Kunis ve Kutcher ikizleri bekliyor . Hikaye anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak aktrisin temsilcisi bize kesin olmayan bir şekilde 'hamile olmadığını' söyledi. Aslında, Kunis geçen yıl 'sadece iki' çocuğu olacağını söyledi. .

Ne yazık ki dergi, Kutcher’ın eski karısı Moore ve eski kocası Willis’in hayali ikizlerin vaftiz babası olarak adlandırılmasıyla ilgili bir devam öyküsü yayınladı. Kunis'in 'bu dinamiği uzun zamandır takdir ettiğini' söyleyen sözde bir kaynağa 'Ashton hala Demi, Bruce ve kızlarına çok yakın' diyor.

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Demi ve Bruce'un boşanmış olsalar bile ne kadar iyi anlaşabildiklerine ve hem kendisi hem de Ashton'a ne kadar sıcak baktıklarına özellikle şaşırıyor. Demi'yi seviyor. Gariplik yok. ' Şüpheli bahşişçi ekliyor, 'Artı, artık daha fazla çocuk sahibi olduklarına göre, daha mutlu olamazlardı.'

Olduğu doğru Kutcher ve Moore iyi şartlarda kaldı . Hatta Kunis, bu yılın başlarında yaptığı bir röportajda, kocasının Moore’un üç kızıyla hâlâ bir ilişkisi olduğunu ortaya koydu. Ancak Kunis ikizlere hamile değil, bu yüzden Moore ve Willis, var olmayan bebeklerin vaftiz ebeveynleri olarak adlandırılmıyor.

Moore’un eski kocasının çocuklarıyla olan sözde ilişkisine dair uydurma bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. Kutcher ve Kunis'in bebek kızı Wyatt 2014'te yeniden doğduğunda, Star Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , Moore'un küçük kızı sürekli kontrol ettiğini iddia etti. Dergi, Kunis'in aktrisin çocuğun üzerinde gezinmesinden ve sürekli ziyaret etmek istemesinden rahatsız olduğunu iddia etti. Bu öncül tam bir kurgu eseriydi.

Kunis ve Kutcher’ın oğlu Dmitri 2016’da doğduğunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Diğer kardeş kanalı RadarOnline, Moore'un Kunis'e birden fazla çocuğu nasıl yetiştireceği konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalıştığını iddia ettiği için aktris 'tersledi' ve ona müdahale etmeyi bırakmasını söyledi. Bu hikaye de tamamen uydurma. Moore'un Kunis ve Kutcher'ın bebeklerine yarı üvey anne oynamasıyla ilgili sahte anlatılar yaratmak, magazin dergileri için açıkça bir model haline geliyor. Ancak bu son makalede bebekler gerçek bile değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.