Bu haftanın magazin iddialarından biri Mila Kunis ve Ashton Kutcher Felaket 2015 balayı bir filmin konusu haline geliyor. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Çalışmalarda böyle bir proje olmadığını öğrendik.

Geçen ay 'The Tonight Show' da bir görünüm sırasında, Kunis, Jimmy Fallon'a 'gerçek hayattaki Ulusal Lampoon balayı' nı anlattı. Bu onun ve Kutcher'ın bebek kızları ve oyuncunun ebeveynleriyle birlikte bir karavanda Kaliforniya sahilinde seyahat ettiğini gördü. Yanlış giden yolculuğun en önemli noktaları arasında minibüsün klimasının bozulması, bir dağın kenarına tehlikeli bir yoldan gidilmesi ve bir Napa Valley şaraphanesini ararken bir hapishanede sona ermesi yer alıyordu.Göre Star , sözde 'Hollywood fahişeleri' hikayeyi büyük ekran romantik bir komediye dönüştürmek istiyor. Güvenilmez çıkış, 'Mila, romantik olmayan boşluğun bir komediden çıkmış gibi göründüğünü söylerken şakalar yapsa da stüdyolar gülmüyor. Balayı fiyaskosunu gişe rekorları kıran bir filme dönüştürme konusunda ciddiler. '

Açıkçası, çıkış, sözde projenin arkasında hangi stüdyonun olduğundan bahsetmiyor. Ayrıca, Hollywood ticari yayınlarının genellikle geliştirilmekte olan yeni filmler hakkındaki kepçeleri kırdığını da belirtmek gerekir. Gazete gazeteleri, nadiren, yapılan bir film hakkında ilk haber yapan kişilerdir.

Her şeye rağmen, derginin makalesi anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynaktan' alınan bilgilere dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Kunis adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü tarafından kontrol edildi. Aktrisin temsilcisi kayıtta bize, balayını filme dönüştürmek için hiçbir stüdyosunun kendisine veya Kutcher'a yaklaşmadığını söylüyor. Elbette, çiftin düğün sonrası gezisinin arkasındaki hikaye iyi bir romantik komedi olabilir, ancak bu sadece bir komedi haline getirilmiyor.

Bahsedilmeliydi, Star aynı tabloid mi Dedikoducu Polis geçen hafta sahte bir kapak haberi yayınladığı için tutuklandı Kunis ve Kutcher 'aldatma sırları' iddiasıyla boşanıyor. Doğal olarak, ayrılık söylentilerinde sıfır gerçek vardı. Magazin dergisinin bu hikayeyi kapağına alması oldukça tuhaf, ama bir hafta sonra hepsini unutun. Derginin Kunis ve Kutcher hakkındaki son makalesinin hiçbir yerinde veya yeni sayının başka hiçbir yerinde evliliklerini bir hafta içinde nasıl onardıkları açıklanmıyor.

Güvenilir olmayan yayının anlatıları bir hevesle değiştirdiği açıktır. Kunis ve Kutcher’ın balayının filme dönüştürülmesiyle ilgili bu son film yine bir uydurmadır. Böyle bir filmin yakın zamanda sinemalarda görünmesini beklemeyin.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.