Yapmak Mila Kunis ve Ashton Kutcher güven sorunlarınız mı var? Bu hafta bir magazin gazetesinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Yaşam ve Tarz son sayı, Kunis ve Kutcher yine evlilik sorunları yaşıyor. . Bir kaynak, 2015 yılında Kutcher'in 'gölgeli bir masaj salonu' bırakarak fotoğrafının nasıl çekildiğinden bahsederek, 'İş Ashton olduğunda Mila'nın güvensizliği devam ediyor' diyor. Sözde 'kaynak' 'Ashton melek değildir, bunu herkes bilir'Kutcher ve Kunis, kısa süre önce Los Angeles'taki evlerini piyasaya sürdüler, ki bu 'bazılarının spekülasyonu' 'yeni evlilik sorununun' işareti. Sözde kaynak, 'Ashton ve Mila kesinlikle bir dönüm noktasındadır' diye bitiriyor. 'Büyük değişiklikler geliyor.' Gazete gazetesi ayrıca Kutcher’in 2011’de Demi Moore ile önceki evliliğinin sonunda 'dönen' 'hile iddialarından' bahsetmeyi de garantiliyor.

Bu küçük hikayenin söylemesi gereken hiçbir şey doğru değil. Ashton kutcher var bir masaj 2015'te bir masaj salonunda ve hikaye tam da bu kadar sıkıcı. Bu hikayede daha fazlası olduğu, yerin 'gölgeli' olduğu veya niyetlerinin şüpheli olduğu iması tamamen asılsız ve daha da aşağılayıcı.

Gelince O 70'lerin Şovu aktörlerin evlerini piyasaya sürmesi bu kadar doğrudur, ancak boşanmaya hazırlandıkları için değil. Gibi Hikayeyi bozduğunda çeşitlilik açıkladı aynı mahallede yeni bir ev inşa etme sürecindeler. Açıkça, evliliklerinin başının dertte olduğuna dair bir işaret değil.

Son olarak, bu 'hile iddiaları' ile ilgili bir şey var. Tabloid medyası sürekli olarak Kunis ve Kutcher'in evliliğinin dertte olduğunu öne sürmeyi seviyor, ancak yayın Demi Moore’un geçen yılki anısı (Kutcher'ı hile yapmakla suçladığı) gerçekten işleri bir adım öteye götürdü. Ancak Dedikoducu Polis Kunis'in evliliğini etkilemediğini o sırada açıkça belirttiğini açıkladı. Bir röportajda 'Bu ilişkiye birbirimizle süper şeffaf girdik, bu yüzden birbirimizin hatalarının yüzde 100'ünü biliyorduk' dedi. Biz de 'Seni olduğun gibi kabul ediyorum' gibiydik. '

Yaşam tarzı, eklemeliyiz ki, Kunis ve Kutcher’ın ilişkisine dair tam bir kavrayış eksikliğini zaten göstermiştir. Geçen yılın Şubat ayında, tabloid de şunu iddia etti: Kunis ve Kutcher bir 'evlilik krizi' içindeydi. Bu sefer sözde içeriden biri, eşlerin 'farklı insanlarla yeni olgunlaştığını ve eskisi kadar uyumlu olmadıklarını' iddia etti. Kunis'in bir sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis makale 'kesinlikle yanlıştı'. Geçen hafta çift, dışarıda birbirlerinin arkadaşlığından keyif alırken iki kez görülmüştü.

Ertesi ay, tabloid şunu yazdı: Kunis, Kutcher'a bir 'boşanma ültimatomu' vermişti. sözde onu evliliklerini ciddiye almamakla suçlamak. Magazin gazetesi, onu nasıl ciddiye almadığını açıklamayı tamamen ihmal etti, ancak gerçekler hiçbir zaman işin zor tarafı olmadı. Kunis'in temsilcisi bir kez daha hikayenin tamamen doğru olmadığına dair bize güvence verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.