Mila Kunis ve Ashton Kutcher Yanlış bir tabloid haberine göre üçüncü bir çocuk sahibi olmak için mücadele ediyor. Hikaye, çiftin anlaşmazlığa düştüğünü çünkü o isterken daha fazla çocuk istemediğini iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir.

'Mila ve Ashton’ın Evlilik Krizi: Bugüne Kadarki En Büyük Kavgaları', KB . Dergi, ilişkinin 'ailelerini genişletme konusunda aynı sayfaya girmezlerse ... uzun sürmeyebileceğini' iddia ediyor. Özellikle, Kutcher’ın 'en kısa sürede yavrularını genişletme arzusunun, çiftin üç yıllık evliliğinde gerilime neden olduğu' iddia ediliyor.Dergi, 'sapık' Kutcher'ın dayandığı bir tartışma olan 'daha fazla çocuk için çaresiz' olduğunu savunuyor. Yaşam tarzı , daha önce sözde bir kaynağın 'Ashton her zaman üç veya dört çocuk istemiştir' dediğini aktarmıştır. Tersine, KB Kunis'in daha fazla çocuk sahibi olmak istemediğinden bahsettiği alıntıları vurguluyor. Çıkış ayrıca, 'bebekler için çatışmanın çiftin ilişkilerindeki en son çarpışma' olduğunu savunuyor.

Yayın, bunu eski, çürütülmüş söylentileri yeniden canlandırmak ve hatta en son sahte haberleri tekrarlamak için bir bahane olarak kullanıyor. Star hakkında Kunis bir 'hile skandalına' yakalanmış. Önemli bir şekilde, magazin dergisinin bahsetmediği şey, Kunis üçüncü çocuğuna hamileydi Şubat ayında geri döndü. KB hatta 'Mila ve Ashton’ın Bebek Duyurusu:' Evet, Tekrar Hamileyiz! 'başlığını bile yayınladı.

O zamanlar, sadece aktrisin temsilcisi onaylamakla kalmadı Dedikoducu Polis beklemediğini, ancak biz de şunu belirttik: Kunis bir yıl önce kendisinin ve Kutcher'ın iki çocukla 'iyi' olduklarını söylemişti . Şimdi dergi, hamilelik 'duyurusunu' hiç yapmamış gibi yapıyor ve çiftin daha fazla çocuk sahibi olup olmayacağını tartıştığını iddia ediyor. Ancak Kunis'in, kocası aynı şekilde hissetmese bile başka bir bebek sahibi olmamaktan defalarca bahsettiğini ileri sürmek mantıksızdır. Neden Kunis, çocuk sahibi olmayı bitirdiğini kamuoyuna açıkladı gerçekten de Kutcher'ın istediği bir şeyse?

Pekala, kuruluşun iddialarının aksine, Kunis'in sözcüsü bize aileleri söz konusu olduğunda 'aynı sayfada olduklarını' ve hikayenin bir 'yalan' olduğunu söylüyor. Elbette, yayının yıldızın beş ay önce hamile olduğu konusunda yalan söylediği göz önüne alındığında, bu pek de şaşırtıcı değil. Ayrıca geçen ay Kunis, hamilelik ve boşanma söylentilerinin bunun gibi 'üzücü' olduğunu söyledi. ona ve ailesine. KB aslında var olmayan bir 'evlilik krizi' hakkında yazarak soruna daha fazla katkıda bulunuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.