Şirketlerin Super Bowl sırasında abartılı, çirkin reklamlarda savurganlık yapması neredeyse oyunun kendisi kadar eski bir gelenektir. Bu yıl farklı değil ve süper starlar gibi John Cena , Mila Kunis , Ashton Kutcher , Matthew McConaughey ve daha fazlası, yeni reklamlar için büyük markalarla işbirliği yapıyor. Reklamlar için teaser'lar azalıyordu, bu yüzden görmek için sabırsızlanacağımız en iyi reklamların bir listesini derledik.

Düz Matthew McConaughey

Doritos 3D Crunch için yeni bir reklam, 'Flat' Matthew McConaughey'nin görünümüyle dalga geçiyor. The ünlü Teksaslı aktör yeni görünüm onu ​​daha önce hiç girmediği bir boyuta taşıyor: ikinci boyut. Bu, ürkütücü ve komik arasındaki çizgide yer alan reklamlardan biri.Bud Işık Efsaneleri - Post Malone

Post Malone, Bud Light'ın Avengers tarzı bir reklamında göründü. Bira şirketi, eski ticari yıldızlarını 'Bud Light Legends' olarak sergiliyor. Kuşağının en ateşli yıldızlarından biri olan Malone ile birlikte pek çok eski yüz var. Pazar günkü maç, Bud Light’ın kardeş marka Budweiser'in de reklam yapmayacağı ender zamanlardan biri olacak. bütçelerini teslim ettiler Covid aşısını yaptırmak için reklam konseyine.

John Cena Yeni Dağ Çayı Lezzetini Tekrar Ediyor

Mountain Dew, yeni bir Dew, Major Melon aromasıyla çıktı ve elbette şirket, en yeni eklemeyi göstermek için büyük silahlar getirmek zorunda kaldı. Güreş efsanesi John Cena Binbaşı Melon’un bloktaki yeni lezzet statüsünü başlatmakla kalmadı, aynı zamanda birincilik ödülü 1 milyon dolar olan bir yarışma duyurdu. Yarışmacıların tek yapması gereken, kazanma şansı için yeni aromalı şişelerin sayısını saymaktır. Tamamen yapılabilir görünüyor.

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Jason Momoa

Uber Eats, 'Wayne's World'ü Sunuyor

Mike Meyers ve Dana Carvey onların tozunu attı. Wayne’in Dünyası Uber Eats'i lanse eden yeni bir reklam için sırasıyla Wayne ve Garth karakterleri. 'Yasal nedenlerle' Super Bowl'dan doğrudan adından söz etmeyen reklam, gösterinin eski hayranlarını heyecanlandıracak nostalji uyandıran birkaç slogan içeriyor.

Super Bowl'dan Önceki Gece Twas

Bir dizi futbol efsanesi, bir Frito-Lay reklamında göründü. Marshawn Lynch, hikayeyi anlatan anlatıcıyı oynuyor. Super Bowl'dan Önceki Gece Twas . Peyton ve Eli Manning, diğer birçok futbol ağırlığıyla birlikte chip reklamında da rol alıyor.

Arka Bahçenizi John Travolta Gibi Şekle Getirin

Scotts Lawn ve Miracle-Gro, Martha Stewart'ın yer aldığı ünlülerle dolu bir reklam için bir araya geldi. Ofis yıldız Leslie Baker'ın yanı sıra John Travolta ve kızı Ella Bleu . Baba-kız ikilisi, bir Tik Tok'u çekmek için reklamda birleşir ve Travolta'nın hala bir Tik Tok'a sahip olduğu açıktır. Cumartesi gecesi harareti pat aşağı hareket eder.

Mila Kunis, Ashton Kutcher'a Shaggy'yi Çekiyor

Bu yıl Cheetos, Amerika'nın en sevilen çiftlerinden birini birleştirdi. Mila kunis ve ashton kutcher , 90'ların hit yapımcısı Shaggy'nin tatlı, nostaljik sesleriyle. Kutcher, şarkıcının 'O Değildim' şarkısının bir parodisinde karısını Cheetos'larını çalmakla suçlar. Açıkça suçlu olan Kunis, Kutcher'ın onu yakalamış olduğu tüm yollara rağmen Shaggy'nin sorunlardan kaçınma yöntemini kullanarak sorunun kendisi olmadığını iddia etti.

Yıldızlarla dolu çok sayıda reklam varken, her birinin nasıl alındığını görmek için maç gününü beklemekte zorlanıyoruz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?