Dır-dir Carrie Underwood Kocasının hoşuna gitmeyen iş ahlakı? Bir tabloid, taşra yıldızının eşinin programı konusunda heyecanlanmadığını öne sürdü. Dedikoducu Polis çifti hakkındaki son söylentilere baktı. İşte keşfettiklerimiz.

'Hırslı' Carrie Kocasını İhmal Ediyor mu?

The Küre Underwood’un kocası Mike Fisher, karısının 'hırslı' çalışma programından memnun olmadığını bildirdi. Tabloid, Underwood’un aktif yaşamının çiftin evliliğinde gerginliğe neden olduğunu belirtiyor. Kaynaklar gazeteye, çiftin son zamanlarda daha çok çekiştiğini ve daha kötüsünün geleceğinden korktuğunu söylüyor. İçeriden biri, 'Carrie aksama süresinin anlamını bilmiyor ve bu çok büyük bir sorun' diyor.Kaynak, 'Yılbaşı programı fişe takılması gereken tatil albümü, prodüktörlüğünü yaptığı Noel spesiyalitesi, radyo şovu ve tanıtılacak fitness giyim serisiyle dolu' diye devam ediyor. Adı bilinmeyen içeriden biri, Underwood’un programında, 'için daha fazla zaman ayıracağına söz verdiği' Fisher için 'çok az yer bıraktığını' da ortaya çıkardı. 'Zihni dolanmaya devam ediyor ve sürekli tükeniyor ve yakınlıkları acı çekti. Anonim kaynak, sıkılıyor, ”diyor.

Carrie Underwood Çok Geç Olmadan Düzeltecek mi?

Magazin gazetesi, 'Hile yapmadan Önce' şarkıcısının ya telefonda olduğu ya da Fit52 uygulaması için çalıştığı konusunda ısrar ediyor ve çiftin haftalardır randevu gecesi olmadığını da ekliyor. Underwood'a gelince, tabloid, şarkıcının kocasına bunun onun için 'yoğun bir zaman' olduğunu ve 'akışa uyum sağlamasına' ihtiyacı olduğunu söylediğini iddia ediyor. Yayına göre, çiftin arkadaşları Underwood 'önceliklerini doğru anlamazsa, o ve Mike başaramayabilir' diye endişeleniyor.

Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi düzeltebilir. Rapor, Mike Fisher'ın karısının programını desteklemediğini veya anlayamadığını gösteriyor, ancak biz farklı bir şekilde biliyoruz. Eski NHL sporcusu, karısının iş ahlakına olan hayranlığını Instagram'da paylaştı.

https://www.instagram.com/p/CFOOeWDp8UV/

sind chip und jo noch zusammen

Eski Amerikan İdolü Şap, kocasıyla tanışmadan önce oldukça yoğun bir kariyere sahipti ve yakın zamanda emekli olmadan önce programı vardı. Fisher'ın on yıl evli kaldıktan sonra karısının kariyerini artık bilmeyeceğini düşünmek biraz aptalca. Ve ile ilgili olarak Küre Underwood hakkındaki sahte raporları nedeniyle güvenilmez gazeteyi geçmişte bozmuştuk.

'Küre' Daha Önce Yalan Söyledi

2019'da tabloid, Underwood'u iddia etti Los Angeles'a taşınıyordu oyunculuk kariyerini artırmak için. Dedikoducu Polis hikayenin tamamen uydurma olduğunu keşfetti. Underwood Los Angeles'a taşınmak istemiyordu ve kesinlikle oyunculuk dünyasındaki şansını artırmaya çalışmıyordu. Bu aynı zamanda süpermarket gazetesinin şarkıcıya dair herhangi bir kavrayışa sahip olduğunu da kanıtlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.