National enquier Trump Hedefleri

(National Enquirer)

Mika Brzezinski ve Joe Scarborough ilk değiller Donald Trump tarafından hedef alınacak düşmanlar National Enquirer . Son iki yılda, Dedikoducu Polis Trump'ın düşmanlarına saldıran birkaç başka hikayeyi not etti.Wer ist Vin Diesel auch verheiratet

Cuma günü Scarborough, Beyaz Saray yardımcılarının National Enquirer Geçtiğimiz aylarda “Morning Joe” da kendisini eleştirdiği için başkandan özür dilemedikçe kendisi ve Brzezinski hakkında alaycı makaleler yayınlayacaktı. Trump, tam tersini tweetledi ve Scarborough'nun kendisini bir hikayenin ezilmesi için aradığını iddia etti. MSNBC sunucusu sırayla Trump'ın yalan söylediğini tweetledi ve bunu kanıtlayacak telefon kayıtlarına sahip. Kendi parçası için National Enquirer 'Beyaz Saray ile Joe ve Mika arasında hikayemiz hakkında hiçbir tartışmaya dair bilgimiz yok ve bu tartışmalara kesinlikle karışmıyoruz.' diyor. (Aşağıdaki açıklamanın tamamına bakın.)

Ancak süpermarket tabloidinin Trump ile çatışan diğerleri hakkında olumsuz hikayeler yayınladığını belirtmekte fayda var. Megyn Kelly Başkanlık tartışması sırasında emlak patronunun gazabına uğradığı ünlü. Mayıs ayında National Enquirer yanlış bir şekilde iddia edilen kapak hikayesi Kelly, '1,4 milyon dolarlık plastik cerrahi dönüşümünü' 'saklıyordu'. Ancak dedikodu dergisinin iddialarını destekleyecek kesin bir kanıtı yoktu ve Kelly’nin “sorunlu geçmişine” yaptığı göndermeler aslında onunla değil, kız kardeşi Suzanne'le ilgiliydi.

Benzer şekilde, sadece günler önce, National Enquirer Kardeş yayını Star yanıltıcı bir şekilde duyuran bir kapak haberi yayınladı, “Megyn Kelly: Hile, Yalanlar ve Tutuklamalar! En Karanlık Sırları Açığa Çıktı. ' Ancak çoğunlukla, ortaya çıkan 'sırlar' eski Fox News sunucusunu doğrudan ilgilendirmiyordu. Yukarıda bahsedilen gibi National Enquirer makale, öncelikle Kelly’nin kız kardeşi hakkındaydı. Ancak parça, tüketicilere gazetecinin büyük skandalları örtbas ediyormuş gibi görünmesini sağlamak için hala paketliydi.

Çıkış, aynı zamanda Trump'ın cumhurbaşkanlığı rakibinin peşinden gitti. Hillary Clinton . En önemlisi, seçimden iki ay önce, Eylül ayında sansasyonel bir şekilde iddia edilen bir kapak haberi vardı. Clinton'ın 'ölümcül sağlık koşulları' vardı. Clinton'ın hasta görünmesi için kapağında fotoşopla çekilmiş gibi görünen bir resmi bulunan yayın, yanlışlıkla kas distrofisi, multipl skleroz, Alzheimer hastalığı, karaciğer hasarı, beyin hasarı, nöbetler ve felçlerden muzdarip olduğunu veya muzdarip olduğunu iddia etti.

p diddy vs kanye west

Eski başkan Barack Obama aynı zamanda karısı Michelle Obama'yı şişmanlayan biri ve geçen sonbahar Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra Obama bölünüyordu . Ve Trump, Mart ayında selefi aleyhine tel dinleme iddialarında bulunmadan önce, National Enquirer Şubat ayında, Obama'nın gizlice Trump'ı suçlatmaya çalıştığını iddia eden bir kapak haberi yayınladı. Makalenin hiçbir değeri yok gibi görünüyordu.

Ancak magazin dergisi düşmanları hakkında olumsuz ve gerçek dışı anlatılar yayınlarken, Trump dergiyi savundu. Aslında, geçen Temmuz, Trump'ın National Enquirer 'saygı duyulan' bir yayındı , bu sınıflandırmaya neden katılmadığımıza işaret eden bir yorum yaptık. Ve aylar sonra, Dedikoducu Polis 2016'nın yıllık tabloid sayısı, çıkışın sahte haberler için yılın en kötü suçlusu olduğunu gösterdi. Dergiyi 12 ayda 335 kez kırdık.

Son birkaç aya ait yukarıda bahsedilen hikayelerden bazıları göz önüne alındığında, muhtemelen National Enquirer 2017 sona erdiğinde yine en büyük suçlulardan biri olacak. Magazin gazetesinin Trump ile ilişkisi ne olursa olsun, yayın organı Brzezinski ve Scarborough konusunda yanlış bir şey yapmadığını savunuyor. Aşağıdaki açıklamanın tamamına bakın.

“Haziran ayının başında, Joe Scarborough ile Mika Brzezinski arasındaki ilişkiyi anlatan ve gerçeği tartışılmayan bir hikayeyi doğru bir şekilde yayınladık. Hikayeyle ilgili haberlerimizle bağlantılı olarak hiçbir zaman Joe veya Mika'yı veya onların çocuklarını tehdit etmedik. Beyaz Saray ile Joe ve Mika arasında hikayemiz hakkında herhangi bir tartışmaya dair hiçbir bilgimiz yok ve bu tartışmalara kesinlikle karışmıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.