Şimdi yetmişli yaşlarının ortasında, dünyaca ünlü Rolling Stones solisti Mick Jagger tekrar evlenmeye ve dokuzuncu bir çocuğa sahip olmaya hazır mısın? Bir tabloid iddia etti ama Dedikoducu Polis o kadar emin değil.1971'den Beri İlk Resmi Düğünü Boru Hattında Olabilir

Dangalak açılış cümlesinin altında 'zaman onun tarafında değil', Küre Mayıs ayında 'She’s A Rainbow' şarkıcısının kız arkadaşı Melanie Hamrick ve küçük oğulları Deveraux ile anlaşmaya hazırlandığını bildirdi. İsimsiz bir içeriden biri magazin gazetesine 'Mick’in Melanie ile bağ kurmaktan başka yapacak bir şeyi olmadığını ve aydınlatıcı olduğunu' söyledi. Bu makaledeki tüm kanıtlar, hemen şüphe uyandıran anonim bir içeriden geliyor.Ariana Grande ohne Make-up-Mode

Bu sözde evliliğin gerçek durumu parçada karıştırılıyor. Başlıkta 'Jagger için düğün çanları' yazıyor ve bir düğünün ya gerçekleştiğini ya da olacağını ima ediyor. Makalenin kendisi, Jagger'ın öneriyi 'yapılacak doğru şey' olarak gördüğünü söylüyor. Bu, teklif etmediğini, ancak yapmak istediğini gösterir. Nişanlı mı yoksa sadece düşünüyor mu?

Bu bir zamanlar bildirilen aynı tabloid Jagger, Clint Eastwood ile çekişiyordu. Hamrick'ten tamamen farklı bir kadın için. Görünüşe göre tabloid, bu daha yeni raporla kendi hikayesini görmezden geliyor. Bu hikayeyi yanlış anladıysa, hangisi Dedikoducu Polis kanıtlandı, o zaman belki bu hikayeye de inanılmayabilir.İşlerde Başka Bir Bebek?

Teklif etmenin yanı sıra, Jagger başka bir çocuk sahibi olmak istiyor. Melanie onunla ilgileniyor ve bundan hoşlanıyor. Hatta aşklarını mühürlemek için bir bebekleri daha olmasını öneriyor ”diyor tabloid. Bu makale Mayıs ayındaydı ve en son Instagram fotoğrafları güncelse, o bebek yolda görünmüyor.

https://www.instagram.com/p/CD4AMPhH55O/?utm_source=ig_web_copy_link

Wer ist Rob Lowe verheiratet mit jetzt

Tabloid ayrıca, Hamrick'in Jagger için tüm profesyonel arayışları durdurmuş gibi görünmesini sağlıyor. İçeriden biri, 'Melanie, Amerikan Bale Tiyatrosu'ndan ayrıldı ve Mick'i yeniden sağlığına kavuşturmak için her şeyi beklemeye aldı,' dedi. Ne zaman A.B.T'den emekli oldu ., aktif olarak 'rock dansı festivali olacak yeni bir gösteri yarattığını' söyledi. Baleden ayrılma kararı, kariyerinin bir sonraki bölümünde çalışma arzusundan kaynaklanıyordu, ancak profesyonel olarak dans etmeyi bırakacağını asla söylemedi.Kartlarda Düğün Yok

Jagger'ın tekrar evlenmeye karar vermesinin mümkün olduğunu sanıyoruz, ancak bunu doğrulayan herhangi bir kamuya açık röportaj yok. Jagger, kendisi ve Stones devam ederken ölümlülüğe odaklanmış görünmüyor. yeni müzik yap ve tura çıkmayı planlamak en kısa sürede. Şimdilik grup odağı gibi görünüyor.

Ariana Grande ohne Make-up-Mode

Başka Bir Uydurma Tabloid Düğünü

Bu tabloid, ünlülerin evlilikleriyle ilgili sahte hikayeler yayınladı. Dedikoducu Polis Söyledikleri için onları yaktı Brad Pitt ve Jennifer Aniston Meksika'da evleniyorlardı, ama bu açıkça hiç olmadı. Sevgili müzisyen John Cougar Mellencamp Jamie Sherrill ile evleneceği söylendi, ancak hiçbir düğün gerçekleşmedi. Bu haftanın başlarında magazin dergisini dedikleri için tutukladık Courtney Cox endişeliydi evlenmek.

Jagger'ın yetmişli yaşlarının sonlarında dokuzuncu bir çocuğu olabilirdi, sonuçta sekizinci yaşını yetmişli yaşlarının başında yapmıştı. Bununla birlikte, magazin dergisi, en iyi ihtimalle şüpheli olan bu iddiaya tek başına, sözde 'içeriden' başka bir kanıt sunamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.