Michelle Pfeiffer bırakmadı Seks ve Şehir 3 . Yoktu Seks Ve Şehir 3 ilk başta. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

“Sex And The City” de çalışan yazar ve yapımcı Cindy Chupack, kısa süre önce Pfeiffer'ın başrol oynadığı bir film üzerinde çalışırken New York'ta kiralamayı planladığı bir apartman dairesiyle ilgili bir davaya karışmıştı. Ancak prodüksiyon durdurulduğunda, Chupack artık Manhattan konutuna ihtiyaç duymadı ve depozitosunun iadesi için dava açtı. Ancak görünüşe göre tamamen 'SATC' ile geçmişteki ilişkisine dayanıyor, Günlük posta iptal edilen projenin üçüncü bir film olduğu ve ilerlememesinin nedeni Pfeiffer olduğu sonucuna varmıştır.“ÖZEL: Bunu Michelle Pfeiffer'a at! Hayır, kibosh'u takan Sarah Jessica Parker ya da Kim Cattrall değildi Seks ve Şehir 3 - son dakikada başrolü bırakan zor Pfeiffer'dı, ”diye haykırıyor tabloid. İngiliz gazetesi, aktris 'filmden çekilmeye karar verdiğinde' 'prodüksiyonun çöktüğünü' iddia ediyor.

Chip- und Joanna-Gewinne lösen sich auf

Ama Chupack davasında söz konusu filmin başka bir şey olduğunu hiç söylemedi. Seks ve Şehir başrolde Pfeiffer ile devam filmi. Hatta Birleşik Krallık kanalı, mahkeme belgelerinin doğrudan Pfeiffer'ı böyle bir projeye bağlamadığını kabul ediyor ve bunun yerine sadece 'belirtilmemiş bir başrolle bağlantılı' olduğunu belirtiyor. Ama bu rol için değildi Seks ve Şehir 3. Ve tabloid, pipetlere bakarak, Pfeiffer’in Sarah Jessica Parker ile bağlantılarını vurgulamaya çalışıyor ve her ikisinin de filmde yer aldığını belirtiyor. Yılbaşı gecesi ve şu anda ayrı HBO projelerinde rol alıyor. Ancak bu hiçbir şeyi değiştirmez.

hat Prinz William Kate Middleton betrogen?

HBO Films hiçbir zaman Seks Ve Şehir 3 işlerde, Pfeiffer ile veya Pfeiffer olmadan. Şirketteki kaynaklar münhasıran söyler Dedikoducu Polis gazetenin iddiaları 'doğru değil'. Bir Warner Bros. temsilcisi ayrıca Gossip Cop'a 'Bu hikayede gerçek yok' diyor. Ayrıca altı aydan daha kısa bir süre önce 'Sex And The City' yapımcısı Michael Patrick King'in Dedikoducu Polis Üçüncü bir film için “senaryo yok” ve hiçbir yıldızla “anlaşma yok”. Bu, Pfeiffer'ın üretimden 'son dakikada' çıkmasının imkansız olduğu anlamına gelir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.