Are Barack Obama ve Michelle obama 175 milyon dolarlık boşanmaya mı gidiyor? Bir tabloid, Michelle'in Barack'a gösterisini düzeltmesi için son bir şans verdiğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.(National Enquirer)'Barack Onu Çok Uzağa İtti' - Kaynaklar

Kapak hikayesi National Enquirer Obamaların 'para, çocuklar ve kariyeri için' savaştığını iddia ediyor. İçerdekiler Michelle Obama diyor ki ' tokat koca Barack bir ültimatom ile: hareketinizi temizleyin - veya 175 milyon dolarlık boşanma ile yüzleşin! ' Kaynak, 'Şu anda evlilik bir ipte asılı duruyor' iddiasını sürdürüyor ve ekliyor, 'Kameraların karşısındaki sevgi dolu görünümlerine rağmen, yere serme, sürükleme kavgaları yaşadılar.'vier nicht blondinen linda perry

İkisi, kariyerlerinden kızlarını nasıl yetiştirdiklerine kadar her şey için savaştı. Son zamanlarda, kaynak devam ediyor, ikisi mali konularda, özellikle de Michelle'in ne kadar para harcadığı konusunda her zamankinden daha fazla mücadele ediyor. İçeriden alaycı, 'Michelle harcamasıyla ilgili tartışmaların gülünç olduğunu düşünüyor çünkü kendini desteklemekten daha fazlasını yapabiliyor' diyor. Şimdi Barack'ı, avukatlarının boşanma mahkemesinde bir ömür boyu harcayamayacağından çok daha fazlasını kaybettiğini göreceği konusunda uyardı. ' Michelle'in ayrıca kocasına 'oyununu bitirmezse, onun iyiliği için bittiğini' söylediği de iddia edildi!

Görünüşe göre Barack, karısının azarlamasını çok ciddiye aldı ve tabloid, eski başkanın, Başkan Joe Biden’ın göreve başlaması sırasında Michelle’in elini tuttuğunu belirtti. Barack ayrıca Michelle'e doğum günü için sosyal medyada samimi bir mesaj yazdı, ancak bu hareketlerin çifti bir arada tutmaya yetmeyebileceği konusunda ısrar ediyor.

İçeriden öğrenenler 'evlilik yıllardır yaşam desteğinde' diyor ve Michelle'in bir zamanlar ' Barack'ı pencereden dışarı it . ' İkili artık 'çiftin dizginlerini kimin devralacağı konusunda kavga ederken, gerginlikler de yatıştırılmadı. [Netflix] ile kazançlı anlaşma . ' Makale, 'Bir zamanlar dünyanın en güçlü ana üyesi olabilirdi, ancak şimdi Michelle onun anı güneşte olmasını istiyor - ve Barack yolunu tamamen değiştirmezse, onu tozda bırakacak!'Hiçbir şey değişmedi

Makale, Michelle’in anılarının başarısına atıfta bulunuyor Olmak bir kavga nedeni olarak, ama bu kitap bir yaklaşık üç yıldır en çok satan . Neden para için kavga etmeye başlasınlar? Ayrıca, Barack'ın yollarını değiştirmeye çalıştığının kanıtı olarak tweet attığı bir doğum günü mesajından da bahsediyor, ancak Barack, Michelle'e her yıl mutlu yıldönümleri ve doğum günleri diliyor. Ayrıca elini tutmak için asla 'yolundan çıkmadı', çünkü dondurucu soğuk bir günde karısına gerçekten yakın olmak istiyordu.

Wie groß ist der Komiker Kevin Hart?

Bir fasulye tepesine karşılık gelmeyen tüm sözde 'kanıtları' ile, bu hikayenin geri kalanı, görünüşe göre Obamaların kişisel yaşamları hakkında benzersiz bir kavrayışa sahip sözde kaynaklardan geliyor. Bu, bir zamanlar Barack'ın planladığını iddia ettiği tabloid ile aynıdır. Beyaz Saray'ı geri çalmak , neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söylemek güvenlidir.

Barack ve Michelle Nasıl Yapıyor?

Obamaların ne durumda olduğunu görmek için Instagram'a üstünkörü bir göz atalım. Barack’ın Michelle’e verdiği doğum günü mesajı çok güzeldi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barack Obama (@barackobama) tarafından paylaşılan bir gönderi

Hat Sylvester Stallone Kinder?

Michelle, geçtiğimiz günlerde Barack ve şair Amanda Gorman ile bir fotoğraf paylaştı. Açıkça, çift gayet iyi durumda.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michelle Obama (@michelleobama) tarafından paylaşılan bir gönderi

Diğer Sahte Obama Hikayeleri

Bu hikaye, önceki düzmece üzerine inşa edilmiştir Enquirer Barack ve Michelle Obama hakkında hikayeler evli kalmak için mücadele etmek . Dedikoducu Polis Michelle hakkındaki hikayesini çoktan bozdu evlenerek 'aldatılmış' hissetmek Barack, çünkü kırık bir evlilik inşa etmek için yalnızca bağlamın dışında alıntılar kullandı.

Ayrıca bir aydan daha kısa bir süre önce bu tabloid'in, Bill ve Hillary Clinton 250 milyon dolarlık boşanma. Görünüşe göre Clintonlar, Obama'lardan tam olarak 75 milyon doları daha fazla paylaşacaklar, ki bu da bu rakamların keyfi olduğunu gösteriyor. Obamalar boşanmıyor, bu yüzden bu hikaye yanlış.

Rock of Love Cast Staffel 2

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.