Dır-dir Michelle obama Barack Obama'yı saçmalamak için 1 milyon dolarlık makyaj mı yapacaksınız? Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.'Michelle’in Milyon Paralı Makyajı!'

Göre National Enquirer , 'Yıldızların çarptığı Michelle Obama, Tinseltown'u fethetmek ve evliliğini renklendirmek için milyon dolarlık baştan aşağı makyaj yapıyor.' Bir kaynak, 'Michelle, moralini yükseltmek ve Hollywood'daki rolüne bakmak için bu çeki düzenini alıyor' diyor. 'Gerçek bir Hollywood cazibesi galibi gibi görünmek ve Barack'ın ne kadar ateşli olduğunu görmesini sağlamak' istiyor.Michelle'in, Barack Obama ile yakın zamanda bir ' canavar Netflix gösterisi , '' Pek çok insan onun doğal bir güzellik olduğu için bu yenilenmeye gerçekten ihtiyacı olmadığını düşünüyor. ' Makale, 'Michelle kendini tedavi etmek istiyor ve kimse onu bundan vazgeçirmeyecek' diyerek sona eriyor.

Haifischbecken Investoren vermögend

Yani Aşıklar mı?

Bu hikaye, bu tabloid için ani bir seyir değişikliğidir. Geçen hafta, Michelle Obama'nın Barack'a bir 175 milyon dolarlık boşanma ültimatomu , bu hikayeden bahsediyor. Bununla birlikte, sözde bir kaynak 'kendisi ve Barack'ın tüm iniş ve çıkışlarına rağmen, onu hâlâ çok seviyor' diyerek sesleniyor. O halde neden onu boşanmakla tehdit etti? Bunların hiçbiri doğru bir şekilde eklenmiyor çünkü hiçbiri doğru değil.Cidden, Michelle’in Milyonlarca Harcaması?

Bu hikayedeki en önemli sorunlardan biri 1 milyon dolarlık fiyat etiketidir. Makalenin kendisi rakamın daha da büyük olduğunu ve iddia edilen bir kaynağın 'makyajı için birkaç milyon ayırdığını' söylüyor. Bu, on Lamborghini değerinde makyaj. Nasıl kesinlikle Obama bu kadar yüksek bir fatura çıkaracak mı? Gülünç.

Kate Hudson Brad Pitt Baby

Aslına bakarsan, tüm bu hikaye gülünç. Makale, Michelle'i şöhrete çok takıntılı birinin klişesi olarak ortaya koyuyor ve 'gerçek bir Hollywood yıldızı gibi' görünmek için muazzam miktarda estetik ameliyat geçirecek gibi görünüyor. Var Michelle’in tarihinde hiçbir şey bununla her ne olursa olsun ilgileneceğini önermek için.

Ayrıca, magazin gazetesinin de belirttiği gibi, Netflix anlaşması 'bir dizi belgesel ve film yapmak'. Yapımcılar özellikle belgesellerde kamera önünde görünmüyor. Ciddi bir makyaj gereksiz olurdu kamera önünde olsa bile ama öyle olmadığını görünce, bütün bu makale bir iskambil kâğıdı evi gibi kıvrılıyor.Baharata Gerek Yok

Netflix anlaşmasının yanı sıra, Enquirer Michelle'in “sert evliliğini renklendirmek” istediğini iddia ediyor. Barack ve Michelle sosyal medyada sık sık birbirlerine sevgi dolu mesajlar gönderiyorlar. Dedikoducu Polis evliliklerinin baharatlanması gerektiğinden şüphe duyuyor. Barack geçenlerde doğum gününde Michelle için tatlı bir mesaj yayınladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barack Obama (@barackobama) tarafından paylaşılan bir gönderi

Michelle, Sevgililer Günü için Barack'e yönelik bir fotoğraf yayınladı. Açıkçası, Barack ve Michelle Obama hala aşık, bu yüzden bu hikaye ne kadar sahte olursa olsun bu hikaye hakkında.

habe jake von staatlicher bauernhof gewechselt
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michelle Obama (@michelleobama) tarafından paylaşılan bir gönderi

Diğer Sahte Hikayeler

Bu yeterli değilse, Enquirer Sicili kendi adına konuşuyor. Michelle Obama'nın 'aldatılmış' hissettiğini iddia ettiğinde sözlerini bağlam dışına çıkardı çünkü Barack ile evlendi . 2017'de, Obamalar hakkında bir plan geliştiren tuhaf bir hikaye de bildirdi. Beyaz Saray'ı geri çalmak . Söylemeye gerek yok, bu asla gerçekleşmedi.

Bu tabloid, yüksek fiyatlar elde eden ünlülerle ilgili hikayeler basmayı seviyor. Ben Affleck , Conan O'Brien , ve Jennifer aniston hepsi mantıksız baştan yaratma hikayelerine maruz kaldı. Nicole Kidman görünüşe göre bir makyaj için 1 milyon dolar harcadı. Bu sadece bir mecaz Enquirer görünüşlerle dalga geçmenin kodlanmış bir yolu olarak kullanmaktan hoşlanır, bu yüzden bu hikaye ciddiye alınmamalıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?

Jennifer Aniston Brad Pitt letzten Urlaub

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.