Lansmanı ile Michelle Obama Podcast , dünyanın eski First Lady'ye nadir erişimi var Michelle obama . Bir tabloid, Michelle'in evlendiği için aldatıldığını hissettiğini bildirdi Barack Obama . Dedikoducu Polis araştırır.

Michelle Obama'nın Birkaç Pişmanlığı Var

Bu hikayenin çoğu National Enquirer harcanmış Michelle Obama'nın podcast'ini özetlemek , 'COVID-19 kilitlenmesi sırasında duygusal iniş çıkışlar' dan bahsederken, çoğumuzun hissettiği yolla eşleştiğini söylemenin güvenli olduğunu düşündüğümüz. Yine de makalenin sonuna doğru, tabloid, kocası cumhurbaşkanlığına aday olduğunda 'Michelle'in kendisini aldatılmış gibi hissettiğini' ortaya koyan içeriden biriyle konuşuyor.Michelle, Barack 'politik saflarda yükselmeye odaklanırken, onu doğum yapmaya ve kızlarını büyütmeye ikna etmeden önce hukuk kariyerinde iyi gidiyordu.' Esasen, kaynak, kariyerine devam etmesi gerektiğini ve onun kariyerini bırakması gerektiğini söylüyor. İçeriden biri, 'Bir aile istemiyordu, ama Barack istedi ve bunun ona politik açıdan yardımcı olacağını biliyordu' diyor.

Barack'ın Değil, Michelle’in Seçimiydi

Netflix belgeselinde Olmak Michelle, çocuk sahibi olmanın hayatını nasıl değiştirdiğinden bahsetti. 'Taviz' in 'özlemleri ve hayalleri' olduğunu, ancak bunu yapmanın kendi tercihi olduğunu söyledi. Aynı nefeste, Michelle bunun 'İşini bırakmalısın' dediği için değil, aynı zamanda çocuklarını yetiştiremeyeceğini ve kariyerini sürdüremeyeceğini hissettiği için olduğunu söyledi.

Öyle davranmak yanıltıcı ve saygısızlıktır Michelle çocuk sahibi olmaktan pişmanlık duyuyor hukuk kariyeri için ne anlama geldiği ya da sadece kocasının emriyle çocukları olduğu için. İçinde Meghan Markle ile sohbet , Michelle Obama'nın tavsiyesi 'her şeyin tadını çıkarmak' oldu. Aile ve iş arasındaki tartışma son derece kişisel bir karardır, ancak bu, Michelle'in Barack'ı suçladığı ya da acı hissetmesine neden olduğu anlamına gelmez. Bu, magazin dergilerinin Michelle’in sözlerini çarpıttığı ilk şey değil o ve Barack anlaşmazlığa düşüyor ve muhtemelen son olmayacak.

Neden Bu Ünlü Magazin'e Güvenmemelisiniz?

Dedikoducu Polis Obamaların planladığını söylediği için bu tabloid bir kez basıldı. Beyaz Saray'ı geri çalmak . Bu 2017 yılındaydı, asla yapmadıklarını söylemek yeterli. Başka bir evlilik efsanesinde, kötü şöhretli tabloid, Daniel Craig’in içki içtiğini söyledi. evliliğini mahvetmek ama içtiği rapor gerçeklerden çok James Bond dünyasındaydı. Başka bir düzmece dünya lideri hikayesinde, bu tabloid ayrıca Prens William, Prens Charles'ın gücünü ele geçirdi . İster yüksek güçlü evlilikler, ister devlet başkanlarının gidişatı olsun, Enquirer hakikat (hatta temel sağduyu) konusunda korkunç bir sicile sahiptir.

Michelle Obama'nın çocuk sahibi olduğu için Barack'ı suçlamadığını söylemek güvenlidir. Son derece kişisel bir karar olabilirdi, ancak ailesinin yararına olacak bir karar verdi. Bugün Barack'ı bu seçiminden dolayı suçladığına dair hiçbir kanıt yok ve bu yüzden bu hikaye sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.